Promocja na Dzień Ojca trwa jeszcze:
00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund

Film z przejazdu

Przejazd luksusowym autem po najlepszych torach w Polsce to wyjątkowe przeżycie!
Z pewnością będziesz nie raz wracał do niego myślami. A gdyby tak tylko można było przeżyć to jeszcze raz, i to tak aby Twoi przyjaciele mogli zobaczyć Cię w akcji? Zdecyduj się na nagranie filmu z przejazdu, a potem wciśnij „play”, by pokazać wszystkim jakim świetnym jesteś kierowcą!

Film nagrywany jest przez dwie kamery zamontowane wewnątrz samochodu, które uchwycą wszystkie najważniejsze momenty przejazdu. Jedna rejestruje trasę przejazdu, natomiast druga kierowcę wewnątrz samochodu, aby na trwale zapisać towarzyszące Ci podczas jazdy emocje.

Pamiątkowy film z przejazdu będziesz mógł umieścić w mediach społecznościowych lub pochwalić się nim na rodzinnym obiedzie. Warto!

 

Zamów voucher na jazde super samochodem po torze wraz z filmem już dziś!

 

Dwie kamery - jedna na trasę, druga na kierowcę rejestrują materiał w trakcie Twojej jazdy. Dzięki nam otrzymasz profesjonalnie obrobiony i przygotowany materiał. Film, którym będziesz mógł delektować się jeszcze długo po zrealizowanej jeździe.

WAŻNE: Film w postaci linku do pobrania zostanie wysłany na adres e-mail w terminie do 14 dni roboczych od daty przejazdu.
Film może zostać niezrealizowany w części lub całości z przyczyn od nas niezależnych, w szczególności w razie awarii urządzeń rejestrujących, braku dopływu zasilania itp. W takim przypadku należność za film zostanie zwrócona.