Tor Łódź

Tor Łodź to nowoczesny tor wyścigowy przeznaczony zarówno dla samochodów osobowych, motorów jak i gokartów. Jest to jedyny obiekt w województwie łódzkim, który umożliwia bezpieczną jazdę kierowcom wszelkiego typu pojazdów. Tor ten wchodzi w skład Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy (ODTJ), posiada asfaltową nawierzchnię o długości ok. 1050m i szerokości 8-12m.

Tor w Łodzi nie tylko służy do doskonalenia techniki jazdy, można na nim również osiągać zawrotne prędkości, które są możliwe do uzyskania dzięki dobrym warunkom na torze oraz za pomocą naszej floty sportowych samochodów i ich niezwykłym możliwościom. Sprawdźcie swoje umiejętności i możliwości naszych samochodów na torze w Łodzi.

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy w Łodzi!

Mapa toru Łódź

Adres toru

Kiełmina, gm. Stryków k/Łodzi,
przy DK 71, 95-010 Stryków
Sprawdź: Mapa Google

- odległość 100 km od Warszawy 
- odległość 70 km od Piotrkowa Trybunalskiego 
- odległość 10km od Łodzi

Nawierzchniaasfalt
Długość toru1050m
Szerokość8-12m
Ilość zakrętów7
Najdłuższa prosta200m

Imprezy Tor Łódź:

14-07-2024r.

29-09-2024r.

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę toru w Łodzi, zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Łódź tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Łódź i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Łodzi.