Aktualności

Dowiedz się co słychać w świecie motoryzacyjnych prezentów. Przeczytaj o zmianach jakie wprowadzamy w naszej ofercie. Poznaj naszą samochodową flotę. Dowiedz się jak bezpiecznie, ale z charakterem przemierzać tory wyścigowe i ulice miast wyścigowymi.

Sportowe samochody do 30 tysięcy

Sportowe auta do 30 tysięcy złotych – 5 wybranych modeli

Marzysz o tym, żeby za kółkiem poczuć trochę adrenaliny, lecz twój obecny samochód Ci tego nie daje? W takim razie zacznij rozglądać się za nowym pojazdem dla siebie. Jeśli nie chcesz wydawać ogromnej kwoty to możesz znaleźć pojazd w Twoim zasięgu cenowym.

Jaki wybrać samochód dla młodego kierowcy?

Pierwszy samochód dla młodego kierowcy

A więc stało się! Ukończyłeś kurs, zdałeś egzaminy i masz już prawo jazdy. Czas więc rozejrzeć się za pierwszym autem. Tutaj wszystko zależy od Twoich możliwości finansowych oraz preferencji motoryzacyjnych. Sprawdź kilka naszych propozycji, które doskonale się sprawdzą jako pierwszy samochód dla młodego kierowcy.

Premiery samochodów na rok 2023

Premiery motoryzacyjne 2023 – najciekawsze auta

2023 rok zapowiada się bardzo ciekawie w motoryzacji. Producenci przygotowali kilka interesujących premier. Najbliższe 12 miesięcy będzie stało pod znakiem coraz częściej pojawiających się aut elektrycznych oraz niskoemisyjnych pojazdów spalinowych. Sprawdź najciekawsze premiery motoryzacyjne 2023.

Lamborghini Centenario

Poznaj Lamborghini Centenario – cena i ważne informacje

Ferruccio Lamborghini kilkadziesiąt lat temu stworzył markę, która stała się prawdziwą legendą światowej motoryzacji. W 100. rocznicą urodzin włoskiego konstruktora powstał wyjątkowy model samochodu – Lamborghini Centenario. Już sama sprzedaż tego modelu była wyjątkowa. Zobacz, co takiego unikalnego jest w tym samochodzie.

Jak dbać o akumulator

Jak dbać o akumulator i sprawdzić jego stan?

Akumulator to jeden z najważniejszych elementów budowy samochodu, ponieważ to on jest odpowiedzialny za utrzymanie zasilania w aucie. Jeśli jest niesprawny to będziesz mieć problemy z uruchomieniem auta. Dlatego warto o niego dbać i na bieżąco sprawdzać jego stan. Czytaj dalej, jeśli chcesz się dowiedzieć jak to poprawnie zrobić.

Od czego zależy cena paliw

Od czego zależy cena paliwa?

Ceny paliw to temat bardzo często dyskutowany przez kierowców. W końcu zakup benzyny czy oleju napędowego to najczęściej ponoszony koszt eksploatacyjny auta. Warto więc wiedzieć, skąd bierze się kwota, która pojawia się na stacji. Dowiesz się tego, jeśli przeczytasz nasz artykuł.

Co kupić chłopakowi na walentynki?

Co kupić chłopakowi na Walentynki? Coś dla miłośników motoryzacji!

Zastanawiasz się nad tym, co kupić chłopakowi na Walentynki? Wybór podarunku na święto zakochanych nie zawsze jest łatwy. Jednak jeśli Twój wybranek jest miłośnikiem motoryzacji to możesz mu podarować niezapomniane chwile za kierownicą wyjątkowego auta.

Tempomat w samochodzie

Tempomat – co to jest, jak włączyć?

Rozwój motoryzacji sprawił, że aktualnie podróżowanie jest o wiele bardziej komfortowe niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Jednym z wynalazków, który na stałe poprawił wygodę podczas jazdy jest tempomat. Co to jest, jak go włączyć i kiedy z niego korzystać – tego dowiesz się z naszego artykułu.

Monster truck - czym się charakteryzuje

Monster truck – czym się charakteryzują te samochody w rzeczywistości?

Motoryzacja jest ściśle powiązana z wielkimi osiągami i emocjami. Auta sportowe pozwalają rozwinąć ogromną prędkość a terenowe pojazdy umożliwiają jazdę po bezdrożach. Ciekawym typem auta jest monster truck, czyli ogromnych rozmiarów pojazd do zadań specjalnych. Warto poznać czym są te samochody i co potrafią osiągnąć.

Najlepsze tory top 5 w Polsce

Najlepsze tory do jazdy w Polsce. TOP 5

Jazda po torze może być świetną okazją do tego, żeby przekonać się, co czują kierowcy wyścigowi. Pokonywanie kolejnych zakrętów może przynieść sporo frajdy, szczególnie jeśli robisz to na certyfikowanym obiekcie. Tych w Polsce jest co najmniej kilka. My postanowiliśmy wybrać 5 najlepszych torów, na których możesz poprowadzić samochód.