Aktualności

Dowiedz się co słychać w świecie motoryzacyjnych prezentów. Przeczytaj o zmianach jakie wprowadzamy w naszej ofercie. Poznaj naszą samochodową flotę. Dowiedz się jak bezpiecznie, ale z charakterem przemierzać tory wyścigowe i ulice miast wyścigowymi.

Samochody zabytkowe - ciekawe modele

Samochody zabytkowe – ciekawe modele amerykańskie i polskie

Samochody zabytkowe przykuwają wzrok na ulicach i powodują szybsze bicie serca wśród przechodniów. Posiadanie takiego pojazdu to wielki prestiż oraz też doskonała inwestycja. Czytaj dalej, a dowiesz się, jakie warunki trzeba spełnić, żeby mieć zabytkowy pojazd i które modele cieszą się dużą popularnością w Polsce i USA.

Napis Hybrid

Najlepsze samochody hybrydowe – na jakie modele zwrócić uwagę?

Samochody hybrydowe zyskują coraz większą popularność. Najlepsi producenci aut starają się stosować tę technologię w swoich pojazdach, co jest korzystne zarówno dla użytkowników, jak i środowiska. Poznaj, jak działają takie pojazdy i która marka tworzy najlepsze samochody hybrydowe.

Czy można jeździć z kontrolką check engine?

Check Engine – co oznacza, czy można jeździć z tą kontrolką?

Zapalenie się kontrolki na desce rozdzielczej, to często powód szybszego i bardziej nerwowego bicia serca kierowcy. Nic dziwnego, przecież może to prowadzić do dużych wydatków. Jednak pod żadnym pozorem nie należy lekceważyć kontrolek, szczególnie jeśli jest to Check Engine.

Oldtimery - samochody zabytkowe

Oldtimery - co to za samochody? Kiedy auto jest zabytkiem?

Zabytkowe samochody przyciągają wzrok przechodniów. Jednak żeby stały się w pełnoprawnym klasykiem, to ich właściciele muszą spełnić szereg wymagań. Oldtimerem mogą się stać jedynie wybrane modele. Co to za auta i jakie wymogi trzeba spełnić? Tego dowiesz się z naszego artykułu.

Prezent dla niego

Prezent dla niego - co kupić, aby nie żałować?

Znalezienie prezentu dla mężczyzny to nie zawsze musi być łatwe zadanie. Wybór różnego rodzaju usług i produktów jest naprawdę ogromny, lecz często trudno wybrać tę jedną rzecz. Warto, żeby prezent był dopasowany do gustu i zainteresowań mężczyzny. Jeśli interesuje się on motoryzacją, to mamy dla Ciebie propozycję, która na pewno zrobi wrażenie.

Podstawowe narzędzia do warsztatu samochodowego

Podstawowe narzędzia do warsztatu samochodowego

Naprawa samochodu czasem może być sporym wyzwaniem. Złożoność poszczególnych elementów może robić wrażenie i trudno sobie poradzić z nimi bez odpowiednich narzędzi. Dlatego też, jeśli zakładasz warsztat, lub chcesz na własną rękę reperować pojazdy w swoim garażu to postaw na odpowiednie wyposażenie.

Kobieta w samochodzie

Kreatywny prezent dla mamy – jaką niespodziankę przygotować?

Zbliża się dzień matki, czyli szczególna okazja do tego, żeby uhonorować swoją mamę. Jednak wybór prezentu nie zawsze należy do łatwych. Warto znaleźć taki pomysł, który wywoła uśmiech na jej twarzy. Znaleźliśmy już nawet dla Ciebie podpowiedź, jaki prezent dla mamy warto wybrać. Czytaj dalej, a dowiesz się, co warto podarować rodzicielce.

Co oznaczają kontrolki w samochodach

Kontrolki w samochodzie – co oznaczają?

Jedziesz autem i na desce rozdzielczej zapaliła się lampka, o której wcześniej nie wiedziałeś? Tak działają kontrolki w samochodzie. Co oznaczają poszczególne symbole i co zrobić, jeśli się pojawiły? Tego dowiesz się od nas. Czytaj dalej i nie bój się, zielonych, żółtych i czerwonych kontrolek w samochodzie.

Supersamochody i hipersamochody – czym się różnią, jakie są?

Supersamochody i hipersamochody – czym się różnią, jakie są? Lista

Przez lata historia motoryzacji była pisana przez twórców najszybszych samochodów. Pogoń za najlepszymi osiągami aut napędza całą branżę i biorą w niej udział takie marki jak Ferrari, Lamborghini czy Bugatti. To właśnie Ci producenci tworzą super- i hipersamochody.

Jaguar - Formuła E

Formuła E – zasady i osiągi

Elektryczne samochody zyskują coraz większą rzeszę zwolenników na świecie. Ich popularność to również pokłosie powstania Formuły E. To wyścigowa seria, którą interesuje się coraz więcej fanów, lecz nadal jej daleko do królowej motorsportu – F1. Na czym polega i jak wygląda rywalizacja w Formule E? Tego dowiesz się od nas.