Promocja na Dzień Ojca trwa jeszcze:
00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund

Tor Silesia Ring Karting (Śląsk)

Zapraszamy na tor Silesia Ring do Kamienia Śląskiego. W pobliżu Opola i autostrady A4 powstał nowoczesny obiekt, gdzie będziesz mógł sprawdzić się za kierownicą najszybszych pojazdów, które mamy w ofercie.

Odcinek kartingowy Toru Silesia Ring to gratka dla fanów technicznej jazdy. Poczuj prędkość na krętej pętli. To właśnie ten obiekt zlokalizowany na terenie Lotniska w Kamieniu Śląskim zagwarantuje ogrom wrażeń i nieskończonej adrenaliny.
Trasę małej pętli ustala organizator eventu i jest uzależniona m.in. od warunków technicznych, bezpieczeństwa oraz możliwości wykonywania przejazdów.

Jeśli mała pętla to dla Ciebie za mało zobacz: Tor Silesia Ring - duża pętla

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy na torze w Kamieniu Śląskim!

Mapa toru Silesia Ring karting

Adres toru

ul. Lotnicza 5-7
47-325 Kamień Śląski
Sprawdź: Mapa Google

- odległość 25km od Opola
- odległość 60km od Gliwic
- odległość 60 km od Lublińca

Nawierzchniaasfalt
Długość toru1500m
Szerokość12-15m
Ilość zakrętów7
Najdłuższa prosta300m

Imprezy Tor Silesia Ring Karting (Śląsk):

07-07-2024r.

18-08-2024r.

03-11-2024r.

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę Toru Silesia Ring karting w Kamieniu Śląskim , zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Silesia Ring karting tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Silesia Ring karting i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Kamieniu Śląskim.