Tor Kraków

Tor Moto Park Kraków to jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce. Powstał z inicjatywy Michała Kościuszko – vicemistrza Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów. Tor Kraków został zlokalizowany na wschód od Krakowa przy krajowej trasie 79.

To idealne miejsce dla osób, które cenią technikę jazdy i umiejętność perfekcyjnego pokonywania zakrętów. Na torze nie zabraknie emocji, które towarzyszą jeździe super sportowymi samochodami. Tu możesz w sposób bezpieczny sprawdzić każdy z naszych pojazdów i poczuć niesamowite przyśpieszenie.

Moto Park w Krakowie to nie tylko emocje. Infrastruktura toru pozwala na organizację eventów firmowych lub okolicznościowych z wykorzystaniem elementów podnoszących umiejętności kierowania pojazdami mechanicznymi. Z najważniejszych atutów toru są nowoczesne płyty poślizgowe w kształcie łuku i litery S.

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy w Krakowie!

Adres toru

Kraków, ul. Rzepakowa 4R
Sprawdź: Mapa Google

- odległość 100km od Katowic
- odległość 160km od Rzeszowa
- odległość 260km od Lublina

Nawierzchniaasfalt
Długość toru1500m
Szerokość10m
Ilość zakrętów14
Najdłuższa prosta200m

Imprezy Tor Kraków:

24-08-2024r.

26-10-2024r.

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę Toru Kraków, zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Kraków tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Moto Park Kraków i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Krakowie.