Tor Kraków

Tor Moto Park Kraków to jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce. Powstał z inicjatywy Michała Kościuszko – vicemistrza Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów. Tor Kraków został zlokalizowany na wschód od Krakowa przy krajowej trasie 79.

To idealne miejsce dla osób, które cenią technikę jazdy i umiejętność perfekcyjnego pokonywania zakrętów. Na torze nie zabraknie emocji, które towarzyszą jeździe super sportowymi samochodami. Tu możesz w sposób bezpieczny sprawdzić każdy z naszych pojazdów i poczuć niesamowite przyśpieszenie.

Moto Park w Krakowie to nie tylko emocje. Infrastruktura toru pozwala na organizację eventów firmowych lub okolicznościowych z wykorzystaniem elementów podnoszących umiejętności kierowania pojazdami mechanicznymi. Z najważniejszych atutów toru są nowoczesne płyty poślizgowe w kształcie łuku i litery S.

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy w Krakowie!

Mapa toru Kraków
Nawierzchniaasfalt
Długość toru1200m
Szerokość10m
Ilość zakrętów14
Najdłuższa prosta200m

- odległość 100km od Katowic
- odległość 160km od Rzeszowa
- odległość 260km od Lublina

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę Toru Kraków, zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Kraków tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Moto Park Kraków i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Krakowie.

Lokalizacja toru

Adres toru

Kraków, ul. Rzepakowa 4R
Sprawdź: Mapa Google

Bestsellery

Ferrari F430

Jazda po Torze

od 199,00 zł

Nissan GTR

Jazda po Torze

od 169,00 zł

Ford Mustang 15'

Jazda po Torze

od 129,00 zł

Dodge Viper GTS

Jazda po Torze

od 299,00 zł

Karta Podarunkowa

Inne produkty

od 300,00 zł
Wybierz wartość

Lamborghini Gallardo

Jazda po Torze

od 199,00 zł

KTM X-BOW

Jazda po Torze

od 99,00 zł

Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji: