Promocja na Dzień Ojca trwa jeszcze:
00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund

Tor Poznań Karting

Tor kartingowy Poznań znajduje się po prawej stronie głównej nici obiektu w Poznaniu. Na krótkim odcinku łączy się z fragmentem głównego toru. Nawierzchnia wykonana jest z asfaltu, a jej jakość i szerokość pozwalają na komfortową jazdę. Przekonaj się o tym, że jazda Lamborghini lub Ferrari jest tu bardzo przyjemna i już dziś zamów voucher na jazdę sportowym samochodem po torze kartingowym w Przeźmierowie.

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy w Poznaniu!

Mapa toru Poznań karting

Adres toru

ul. Wyścigowa 3
Przeźmierowo
Sprawdź: Mapa Google

- odległość 125km od Gorzowa Wielkopolskiego
- odległość 140km od Bydgoszczy
- odległość 180 km od Wrocławia

Nawierzchniaasfalt
Długość toru1500m
Szerokość12m
Ilość zakrętów8
Najdłuższa prosta200m

Imprezy Tor Poznań Karting:

16-06-2024r.

30-06-2024r.

17-08-2024r.

15-09-2024r.

20-10-2024r.

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę toru kartingowego w Poznaniu, zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Poznań karting tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru kartingowego w Poznaniu i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Poznaniu.