Tor Steel Ring

Kolejnym atrakcyjnym miejscem, w którym organizowane są nasze imprezy jest obiekt Steel Ring. Tor położony jest w miejscowości Trzyniec tuż za Polską granicą, w odległości 10km od CieszynaDojazd z Katowic zajmuje około 1h.  Długość toru samochodowego Steel Ring to 1,3 km pokrytego asfaltem, natomiast szerokość to 10 metrów, które zapewniają pewną i bezpieczną jazdę.

Ponadto nowoczesna zabudowa toru Steel Ring pozwala na oglądanie przejazdów na torze samochodowym z tarasu widokowego. Każda osoba bez względu na umiejętności lub doświadczenie, będzie mogła zasmakować prawdziwej radości z jazdy. Budowa toru Steel Ring pozwala na wykorzystanie wszystkich możliwości samochodów takich jak Ferrari czy Lamborghini.

Nad bezpieczeństwem w trakcie jazdy czuwać będzie kompletne zaplecze medyczne oraz techniczne. Wykorzystaj potencjał naszych samochodów na prawdziwym torze wyścigowym  i sprawdź co potrafią te samochody! Nie zwlekaj i już dziś zamów voucher na niezapomnianą przejażdżkę w swojego życia na torze Steel Ring! Czekamy właśnie na Ciebie! 

Mapa toru Steel Ring
Nawierzchniaasfalt
Długość toru1300m
Szerokość10m
Ilość zakrętów11
Najdłuższa prosta100m

- odległość 55km od Bielsko-Biała
- odległość 65km od Rybnik
- odległość 95 km od Katowice

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę Toru Steel Ring, zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Steel Ring tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Steel Ring i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Warszawie.

Adres toru

Steel Ring Trinec s.r.o.
Stare Mesto 94
739 61 Trinec - Borek
Sprawdź: Mapa Google 

Bestsellery

Ferrari F430 jazda po torze

Ferrari F430

Jazda po Torze

od 249,00 zł
Autoprezent Nissan GTR biały

Nissan GTR

Jazda po Torze

od 199,00 zł
Dodge Viper GTS autoprezent.pl na torze

Dodge Viper GTS

Jazda po Torze

od 349,00 zł
Karta od autoprezent,pl

Karta Podarunkowa

Inne produkty

od 200,00 zł
Wybierz wartość
Przód niebieskiego lamborghini

Lamborghini Gallardo

Jazda po Torze

od 249,00 zł
Zielony Ktm X-bow od autoprezent

KTM X-BOW

Jazda po Torze

od 119,00 zł
Ford Mustang

Ford Mustang 15'

Jazda po Torze

od 149,00 zł

Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji: