Tor Steel Ring

Tor wyścigowy Steel Ring

Tor wyścigowy Steel Ring to stosunkowo nowy obiekt – powstał w 2017 roku. Jest położony w miejscowości Trzyniec, tuż za Polską granicą, 10 km od Cieszyna. Dojazd na miejsce z Katowic zajmuje ok. godzinę. Nowoczesny obiekt oferuje nie tylko świetnie przystosowany tor, ale też rozbudowaną infrastrukturę i liczne atrakcje. Często odbywają się na nim m.in. eventy sportowe, kursy bezpiecznej jazdy, szkolenia motocyklowe czy imprezy firmowe.

Tor Steel Ring ma długość 1300 metrów i 10 metrów szerokości. Posiada 11 zakrętów (5 w lewo i 6 w prawo), dlatego można na nim w pełni przetestować zwrotność samochodu oraz umiejętności kierowcy. Najdłuższa prosta ma długość 100 metrów – da się rozwijać na niej duże prędkości. Asfaltowa nawierzchnia zapewnia przyjemną, bezpieczną jazdę.

Nowoczesna zabudowa toru Steel Ring pozwala przyjemnie spędzić czas. Cały obiekt ma powierzchnię 6,5 hektara. Znajdują się na nim najróżniejsze dodatkowe atrakcje, m.in. tor gokartów, Centrum Bezpiecznej Jazdy, a także sala konferencyjna, taras widokowy i restauracja. Chcesz spędzić niezapomniane chwile za kierownicą luksusowego, sportowego samochodu? Przekonaj się w bezpiecznych, kontrolowanych warunkach, jak to jest prowadzić Ferrari czy Lamborghini!

Mapa toru Steel Ring

Adres toru

Steel Ring Trinec s.r.o.
Stare Mesto 94
739 61 Trinec - Borek
Sprawdź: Mapa Google 

- odległość 55km od Bielsko-Biała
- odległość 65km od Rybnik
- odległość 95 km od Katowice

Nawierzchniaasfalt
Długość toru1300m
Szerokość10m
Ilość zakrętów11
Najdłuższa prosta100m

Jazda po Steel Ring

Jazda po Steel Ring to wspaniała przygoda. Interesujesz się motoryzacją, lubisz adrenalinę i zawsze z zachwytem patrzysz na sportowe samochody? Taka przejażdżka będzie dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem. Wskocz za kierownicę luksusowego auta i daj się ponieść! Nigdy nie zapomnisz o tej ekscytacji, ryku silnika oraz oszałamiającej prędkości. Doskonale rozładujesz negatywne emocje, odstresujesz się i rozerwiesz. Spełnij swoje motoryzacyjne marzenia!

Podczas jazdy po torze Steel Ring możesz przetestować niesamowity sportowy samochód, a także poprawić swoje umiejętności. Ponieważ będzie Ci towarzyszył doświadczony instruktor, udzieli Ci kilka przydatnych wskazówek. W ten sposób nauczysz się bardziej pewnie i dynamicznie prowadzić auto. To zdecydowanie najlepsza okazja do takich eksperymentów. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo – nawierzchnia toru jest idealnie przystosowana, a samochody są regularnie serwisowane. Do tego zapewniamy kompletne zaplecze medyczne oraz techniczne.

Wybierz samochód do jazdy po torze Steel Ring

Honda NSX na torze wyścigowym
599,00 zł
od 419,00 zł
Ferrari F430 jazda po torze
499,00 zł
od 424,00 zł
Jazda po torze Audi R8 V10 plus
599,00 zł
od 479,00 zł
Przód niebieskiego lamborghini
499,00 zł
od 424,00 zł
Jazda Ktm X-bow po torze
299,00 zł
od 254,00 zł
Autoprezent Nissan GTR biały
439,00 zł
od 373,00 zł

Tor Steel Ring Prezent

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Wybierz coś naprawdę oryginalnego – wykup voucher na tor wyścigowy Steel Ring! Podaruj go parterowi, przyjacielowi, ojcu, bratu czy innej osobie, która interesuje się motoryzacją. Taka niespodzianka to też doskonały sposób na urozmaicenie specjalnej okazji, takiej jak np. firmowe wyjście integracyjne, wieczór kawalerski/panieński czy impreza absolutoryjna.

Na torze Steel Ring można przetestować wybrany pojazd słynnej marki, np. Ferrari, Lamborghini czy Porsche. Oferujemy vouchery na konkretny samochód, ale też proponujemy przedpłacone karty podarunkowe, uprawniające do wyboru dowolnego auta. Podaruj wyjątkowy upominek komuś bliskiemu albo sam spraw sobie przyjemność!

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zanim wykupisz voucher lub kartę podarunkową, sprawdź trasę toru Steel Ring. Przestudiuj jego układ, a jazda będzie jeszcze przyjemniejsza i bezpieczniejsza. Obejrzyj także nasze nagrania udostępnione na YouTube – przekonaj się, jak wygląda przejazd, by wiedzieć, czego się spodziewać. Nie jesteś pewien, czy tor Steel Ring spełni Twoje oczekiwania? Sprawdź także inne nasze lokacje, np. Tor Kielce, Tor Krzywa (Wrocław) czy Tor Silesia Ring (Śląsk).

Chcesz uwiecznić swoje doświadczenie? Jeśli podobają Ci się nasze nagrania, możemy przygotować dla Ciebie wyjątkową pamiątkę z toru Steel Ring! Zamów film z przejazdu –  pokażesz go potem swoim bliskim i z pewnością będziesz z przyjemnością wracać do niego po latach. Jeśli chcesz, możesz też udostępnić go w swoich social media. Zachęcamy do oznaczania nas na Facebooku lub Instagramie. Poczuj się jak prawdziwy rajdowiec, bohater filmu akcji albo beztroski bogacz – wyszalej się za kierownicą luksusowego sportowego samochodu na torze Steel Ring!