Tor Steel Ring

Kolejnym atrakcyjnym miejscem, w którym organizowane są nasze imprezy jest obiekt Steel Ring. Tor położony jest w miejscowości Trzyniec tuż za Polską granicą, w odległości 10km od CieszynaDojazd z Katowic zajmuje około 1h.  Długość toru samochodowego Steel Ring to 1,3 km pokrytego asfaltem, natomiast szerokość to 10 metrów, które zapewniają pewną i bezpieczną jazdę.

Ponadto nowoczesna zabudowa toru Steel Ring pozwala na oglądanie przejazdów na torze samochodowym z tarasu widokowego. Każda osoba bez względu na umiejętności lub doświadczenie, będzie mogła zasmakować prawdziwej radości z jazdy. Budowa toru Steel Ring pozwala na wykorzystanie wszystkich możliwości samochodów takich jak Ferrari czy Lamborghini.

Nad bezpieczeństwem w trakcie jazdy czuwać będzie kompletne zaplecze medyczne oraz techniczne. Wykorzystaj potencjał naszych samochodów na prawdziwym torze wyścigowym  i sprawdź co potrafią te samochody! Nie zwlekaj i już dziś zamów voucher na niezapomnianą przejażdżkę w swojego życia na torze Steel Ring! Czekamy właśnie na Ciebie! 

Mapa toru Steel Ring
Nawierzchniaasfalt
Długość toru1300m
Szerokość10m
Ilość zakrętów11
Najdłuższa prosta100m

- odległość 55km od Bielsko-Biała
- odległość 65km od Rybnik
- odległość 95 km od Katowice

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę Toru Steel Ring, zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Steel Ring tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Steel Ring i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Warszawie.

Adres toru

Steel Ring Trinec s.r.o.
Stare Mesto 94
739 61 Trinec - Borek
Sprawdź: Mapa Google 

Bestsellery

Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji: