Tor Ułęż

Autoprezent

Miejscem, w którym odbywa się niezwykle duża ilość atrakcyjnych imprez motoryzacyjnych jest tor wyścigowy Ułęż. Dzięki zakupowi naszego vouchera zyskasz niepowtarzalną szansę jazdy po tym torze. Zachęcamy zatem do zapoznania się z jego specyfikacją. MOTO- PARK jest miejscem organizacji wszelkiego typu imprez motoryzacyjnych. Na terenie tego obiektu odbywa się wiele eventów i imprez, wyścigi samochodowe i motocyklowe oraz realizowane są programy telewizyjne. Miłośnicy sportów motorowych mają możliwość wzięcia udziału w organizowanych na terenie szkoleniach motocyklowych i samochodowych. Tor Ułęż dysponuje bazą szkoleniową w postaci płyt poślizgowych, centrum szkoleniowym, zapleczem gastronomicznym. Długość toru w Ułężu to 2500 metrów. Obiekt ten to miejsce, w którym istnieje wiele możliwości logistycznych i dowolnych konfiguracji usług.

Do dyspozycji gości odwiedzających Moto Park Ułęż oddane są również: tor szkoleniowy, tor do jazy off-road, tor wyścigowy dla motocykli. Odwiedzając to miejsce zapewnisz sobie doskonałą zabawę i wspomnienia, które na pewno Cię zachwycą, jaki inny efekt może bowiem dać samodzielna jazda Lamborghini.

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy na torze w Ułężu!

Mapa toru Ułęż
Nawierzchniabeton
Długość toru2500m
Szerokość10-30m
Ilość zakrętów5
Najdłuższa prosta500m

- odległość 70km od Lublina
- odległość 80km od Radomia
- odległośc 120km od Warszawy

Nadchodzące imprezy:

31-07-2021r.

06-11-2021r.

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę Toru Ułęż, zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Ułęż tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Ułęż i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Ułężu.

Adres toru

08-503 Nowodwór
byłe lotnisko Ułęż
Sprawdź: Mapa Google

Bestsellery

Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji: