Tor Ułęż

Tor wyścigowy Ułęż

W Polsce zlokalizowane są różne tory wyścigowe, a każdy z nich ma swoją specyfikę. Tor Ułęż zlokalizowany jest pośrodku trasy Warszawa-Lublin, w odległości ok. 20 km od Dęblina. Odbywają się na nim liczne eventy motoryzacyjne, wyścigi samochodowe i motocyklowe, ale też filmowe i telewizyjne plany zdjęciowe.

Obiekt dysponuje doskonałą bazą szkoleniową, a ponadto prowadzony jest tam kwalifikowany Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy. Na torze Ułęż znajdują się płyty poślizgowe, centrum szkoleniowe, zaplecze gastronomiczne oraz dysponuje profesjonalną kadrą instruktorską.

Sprawdź, jaką przyjemność daje jazda Lamborghini Gallardo lub Ferrari f430 na słynnym torze wyścigowym Ułęż! Zarezerwuj przejazd sportowym samochodem dla siebie lub kup voucher na tor Ułęż dla bliskiej osoby. Spełnianie marzeń nigdy nie było prostsze!

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się, kiedy odbywają się jazdy po torze Ułęż!

Mapa toru Ułęż

Adres toru

08-503 Nowodwór
byłe lotnisko Ułęż
Sprawdź: Mapa Google

- odległość 70km od Lublina
- odległość 80km od Radomia
- odległośc 120km od Warszawy

Nawierzchniabeton
Długość toru2500m
Szerokość10-30m
Ilość zakrętów5
Najdłuższa prosta500m

Jazda po torze Ułęż

Moto-Park Ułęż powstał na byłym lotnisku szkoleniowym. Można na nim przetestować luksusowe samochody sportowe i doskonalić umiejętności szybkiej oraz bezpiecznej jazdy. Tor oferuje świetną nawierzchnię o długości 2500 metrów, mającą na odcinkach od 10 do 30 metrów szerokości. Prosta sięgająca 500 metrów daje możliwość rozpędzenia się i przetestowania osiągów auta, z kolei 5 zakrętów (4 w prawo i 1 w lewo) pozwoli na szkolenie umiejętności technicznych.

Szybkie auta, niezapomniane doznania, sportowe emocje – jazda po torze Ułęż to nie lada gratka dla każdego fana motoryzacji! Ogromnym atutem infrastruktury obiektu jest zróżnicowanie trasy. Nie ma tutaj nudy! Ścigający mogą nie tylko sprawdzić przyczepność auta i jego możliwości, ale też podszkolić swoje zdolności motoryzacyjne i zażyć niemałej dawki adrenaliny. Budowa toru pozwala w pełni wykorzystać potencjał sportowych i rajdowych aut z naszej floty!

Wybierz samochód do jazdy po torze Ułęż

Honda NSX na torze wyścigowym
599,00 zł
od 419,00 zł
Ferrari F430 jazda po torze
499,00 zł
od 424,00 zł
Jazda po torze Audi R8 V10 plus
599,00 zł
od 479,00 zł
Przód niebieskiego lamborghini
499,00 zł
od 424,00 zł
Jazda Ktm X-bow po torze
299,00 zł
od 254,00 zł
Autoprezent Nissan GTR biały
439,00 zł
od 373,00 zł

Imprezy Tor Ułęż:

22-06-2024r.

11-08-2024r.

08-09-2024r.

Tor Ułęż Prezent

Jeśli jesteś fanem motoryzacji, możesz sprawić prezent sobie i wybrać się na przejażdżki po tym wyjątkowym torze. Pamiętaj też, że tor Ułęż to świetna lokalizacja, gdzie można zrealizować autoprezent. Z całą pewnością doceni go każdy miłośnik szybkiej jazdy, adrenaliny i nieoczywistych podarunków!

W naszej ofercie dostępne są vouchery prezentowe na przejazd konkretnym super samochodem, który wybierzesz dla bliskiej osoby, ale też karty podarunkowe, które pozwalają obdarowanemu wybrać przejazd autem, które mu się wymarzy.  

Jak skorzystać z karty podarunkowej, by poszaleć podczas jazdy na torze Ułęż? Zarówno karta w pudełku prezentowym, jak i ta w formie elektronicznej, posiada kod rabatowy na konkretną kwotę. Właściciel może go wykorzystać na wybrany przez siebie autoprezent. W naszej ofercie dostępnych jest aż 20 luksusowych aut i różne konfiguracje jazdy, więc z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Podaruj swoim bliskim niezapomniane wrażenia! Dodatkowym podarunkiem może być ich zarejestrowanie – film z przejazdu torem Ułęż będzie pamiątką na lata.

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Chcesz wykupić voucher, by spełnić marzenie swoje lub sprawić komuś prezent? Zachęcamy więc, by wcześniej sprawdzić, jak prezentuje się trasa toru Moto Park Ułęż. Przygotowaliśmy nagranie, na którym można sprawdzić, jak wyglądają zakręty i wiraże. Jest to zarazem niezwykle praktyczny film instruktażowy, na którym doświadczony instruktor przedstawia cenne wskazówki. Mogą one uczynić jazdę bezpieczniejszą, bardziej płynną i po prostu przyjemniejszą.

A może jeszcze rozważasz, czy zamiast jazdy na torze Ułęż wybrać inną trasę? Sprawdź inne lokalizacje, w których odbywają się nasze wydarzenia! To między innymi niesamowicie popularny tor wyścigowy Poznań Główny, tor Pszczółki czy nowoczesny tor Silesia Ring. Poznaj ich specyfikę i wybierz to miejsce, w którym spełnią się marzenia motoryzacyjne – Twoje lub bliskiej osoby.