Tor Ułęż

Autoprezent

Miejscem, w którym odbywa się niezwykle duża ilość atrakcyjnych imprez motoryzacyjnych jest tor wyścigowy Ułęż. Dzięki zakupowi naszego vouchera zyskasz niepowtarzalną szansę jazdy po tym torze. Zachęcamy zatem do zapoznania się z jego specyfikacją. MOTO- PARK jest miejscem organizacji wszelkiego typu imprez motoryzacyjnych. Na terenie tego obiektu odbywa się wiele eventów i imprez, wyścigi samochodowe i motocyklowe oraz realizowane są programy telewizyjne. Miłośnicy sportów motorowych mają możliwość wzięcia udziału w organizowanych na terenie szkoleniach motocyklowych i samochodowych. Tor Ułęż dysponuje bazą szkoleniową w postaci płyt poślizgowych, centrum szkoleniowym, zapleczem gastronomicznym. Długość toru w Ułężu to 2500 metrów. Obiekt ten to miejsce, w którym istnieje wiele możliwości logistycznych i dowolnych konfiguracji usług.

Do dyspozycji gości odwiedzających Moto Park Ułęż oddane są również: tor szkoleniowy, tor do jazy off-road, tor wyścigowy dla motocykli. Odwiedzając to miejsce zapewnisz sobie doskonałą zabawę i wspomnienia, które na pewno Cię zachwycą, jaki inny efekt może bowiem dać samodzielna jazda Lamborghini.

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy na torze w Ułężu!

Mapa toru Ułęż
Nawierzchniabeton
Długość toru2500m
Szerokość10-30m
Ilość zakrętów5
Najdłuższa prosta500m

- odległość 70km od Lublina
- odległość 80km od Radomia
- odległośc 120km od Warszawy

Nadchodzące imprezy:

15-05-2021r.

31-07-2021r.

06-11-2021r.

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę Toru Ułęż, zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Ułęż tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Ułęż i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Ułężu.

Adres toru

08-503 Nowodwór
byłe lotnisko Ułęż
Sprawdź: Mapa Google

Bestsellery

Ferrari F430 jazda po torze

Ferrari F430

Jazda po Torze

od 249,00 zł
Autoprezent Nissan GTR biały

Nissan GTR

Jazda po Torze

od 199,00 zł
Dodge Viper GTS autoprezent.pl na torze

Dodge Viper GTS

Jazda po Torze

od 349,00 zł
Karta od autoprezent,pl

Karta Podarunkowa

Inne produkty

od 200,00 zł
Wybierz wartość
Przód niebieskiego lamborghini

Lamborghini Gallardo

Jazda po Torze

od 249,00 zł
Zielony Ktm X-bow od autoprezent

KTM X-BOW

Jazda po Torze

od 119,00 zł
Ford Mustang

Ford Mustang 15'

Jazda po Torze

od 149,00 zł

Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji: