Tor Silesia Ring Główny (Śląsk)

Autoprezent

Tor Silesia Ring to nowoczesny obiekt powstały w 2016 roku na terenie lotniska w Kamieniu Śląskim obok Opola.
Obiekt skierowany jest do osób, które chcą poczuć frajdę z szybkiej jazdy w bezpiecznych warunkach toru. Silesia Ring to nitka o długości 3,6km, która w swoim najwęższym miejscu ma 12m.

Tor w Kamieniu Śląskim wśród naszych Klientów cieszy się dużą popularnością z uwagi na bardzo dobrą lokalizację, znajduje się on bowiem w odległości około 25km od centrum Opola

Obecnie na torze w Kamieniu Śląskim organizowane są różnego rodzaju imprezy masowe, sportowe, szkolenia, imprezy firmowe, pikniki jak również eventy motoryzacyjne, w czasie których można po torze pojeździć samochodami takimi jak FerrariLamborghini czy Nissan GTR.

Przy torze w Kamieniu Śląskim znajdują się dodatkowe obiekty, wśród których wymienić należy między innymi tor do jazdy off road oraz quad cross. Tor ten to idealne miejsce do spełnienia motoryzacyjnych marzeń, jak również do przeżycia przyjemnych chwil połączonych z rekreacją.

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy na torze w Kamieniu Śląskim!

Mapa toru Silesia Ring główny
Nawierzchniaasfalt
Długość toru3600m
Szerokość12-15m
Ilość zakrętów15
Najdłuższa prosta600m

- odległość 25km od Opola
- odległość 60km od Gliwic
- odległość 60 km od Lublińca

Nadchodzące imprezy:

07-08-2021r.

16-10-2021r.

14-11-2021r.

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę Toru Silesia Ring w Kamieniu Śląskim , zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Silesia Ring tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Silesia Ring i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Kamieniu Śląskim.

Adres toru

ul. Lotnicza 5-7
47-325 Kamień Śląski
Sprawdź: Mapa Google

Bestsellery

Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji: