Tory Samochodowe

Najlepsze tory wyścigowe w kraju czekają na miłośników dobrej adrenaliny i szaleństwa, które pozwolą zrealizować marzenie o dynamicznej i szybkiej jeździe super samochodem. Niezapomniana jazda na torze wyzwoli w każdym kierowcy mistrza kierownicy, który z zaskakującą łatwością pokona niebezpieczne zakręty i osiągnie niebagatelną prędkość, o której dotychczas mógł wyłącznie marzyć. Korzystając z naszej listy, można wybrać najdogodniejszy tor do jazdy samochodem i sprawić niecodzienny prezent bliskiej osobie. To absolutnie niezapomniane przeżycie, które z pewnością zostanie nie raz powtórzone, stając się prawdziwą pasją.

Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji:

Zachęcamy Was do zapoznania się z tymi torami, z ich specyfiką i długością. Najpierw zróbcie to czytając informacje na naszej stronie, a następnie zamówcie voucher na organizowaną przez nas imprezę i samodzielnie przetestujcie wybrany tor samochodowy!

Wyjątkowy prezent dla mężczyzny kochającego szybkie samochody to sportowe auto najlepszej klasy i doskonale przygotowany tor samochodowy pozwalający na oddanie się przyjemności. Niezapomniane emocje i potężny zastrzyk adrenaliny pozwala przekroczyć kolejne bariery prędkości i osiągnąć szczyt wyścigowego szaleństwa. Renomowane w Polsce przejazdy na torach są organizowane przez specjalistów, którzy dbają nie tylko o świetną rozrywkę, ale także o pełne bezpieczeństwo wszystkich uczestników eventów. Najlepsze tory samochodowe w połączeniu z nieosiągalnym dotychczas autem sprawią przyjemność nie tylko męskiej części pasjonatów motoryzacji i wyścigów, ale także zdecydowanym na szaleństwo kobietom.

Bestsellery

Ferrari F430

Jazda po Torze

od 199,00 zł

Nissan GTR

Jazda po Torze

od 169,00 zł

Ford Mustang 15'

Jazda po Torze

od 129,00 zł

Dodge Viper GTS

Jazda po Torze

od 299,00 zł

Karta Podarunkowa

Inne produkty

od 300,00 zł
Wybierz wartość

Lamborghini Gallardo

Jazda po Torze

od 199,00 zł

KTM X-BOW

Jazda po Torze

od 99,00 zł