Tory Samochodowe

Najlepsze tory wyścigowe w kraju czekają na miłośników dobrej adrenaliny i szaleństwa, które pozwolą zrealizować marzenie o dynamicznej i szybkiej jeździe super samochodem. Niezapomniana jazda na torze wyzwoli w każdym kierowcy mistrza kierownicy, który z zaskakującą łatwością pokona niebezpieczne zakręty i osiągnie niebagatelną prędkość, o której dotychczas mógł wyłącznie marzyć. Korzystając z naszej listy, można wybrać najdogodniejszy tor do jazdy samochodem i sprawić niecodzienny prezent bliskiej osobie. To absolutnie niezapomniane przeżycie, które z pewnością zostanie nie raz powtórzone, stając się prawdziwą pasją.

Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji:

Zachęcamy Was do zapoznania się z tymi torami, z ich specyfiką i długością. Najpierw zróbcie to czytając informacje na naszej stronie, a następnie zamówcie voucher na organizowaną przez nas imprezę i samodzielnie przetestujcie wybrany tor samochodowy!

Wyjątkowy prezent dla mężczyzny kochającego szybkie samochody to sportowe auto najlepszej klasy i doskonale przygotowany tor samochodowy pozwalający na oddanie się przyjemności. Niezapomniane emocje i potężny zastrzyk adrenaliny pozwala przekroczyć kolejne bariery prędkości i osiągnąć szczyt wyścigowego szaleństwa. Renomowane w Polsce przejazdy na torach są organizowane przez specjalistów, którzy dbają nie tylko o świetną rozrywkę, ale także o pełne bezpieczeństwo wszystkich uczestników eventów. Najlepsze tory samochodowe w połączeniu z nieosiągalnym dotychczas autem sprawią przyjemność nie tylko męskiej części pasjonatów motoryzacji i wyścigów, ale także zdecydowanym na szaleństwo kobietom.

Bestsellery

Ferrari F430 jazda po torze

Ferrari F430

Jazda po Torze

od 249,00 zł
Autoprezent Nissan GTR biały

Nissan GTR

Jazda po Torze

od 199,00 zł
Dodge Viper GTS autoprezent.pl na torze

Dodge Viper GTS

Jazda po Torze

od 349,00 zł
Karta od autoprezent,pl

Karta Podarunkowa

Inne produkty

od 200,00 zł
Wybierz wartość
Przód niebieskiego lamborghini

Lamborghini Gallardo

Jazda po Torze

od 249,00 zł
Zielony Ktm X-bow od autoprezent

KTM X-BOW

Jazda po Torze

od 119,00 zł
Ford Mustang

Ford Mustang 15'

Jazda po Torze

od 149,00 zł