Promocja na Dzień Ojca trwa jeszcze:
00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund

Tor Kielce

Tor wyścigowy Kielce

Tor wyścigowy Kielce jest obiektem o charakterze sportowym, ulokowanym ok. 11 km na północny-wschód od centrum miasta. Znajduje się na terenie lotniska Masłów, na którym organizowane są rozmaite wydarzenia motoryzacyjne, a także lotnicze oraz kulturalne. To kameralne miejsce ukryte pomiędzy świętokrzyskimi wsiami jest idealne zarówno dla doświadczonych zawodowców, jak i żądnych wrażeń amatorów.

Tor Kielce jest obiektem sportowym działającym już od 1937 r. Kierowcy mają na nim do dyspozycji szeroki pas o długości 1200 metrów. Można na nim wyznaczyć trasy z trudniejszymi elementami technicznymi, ale też pasy umożliwiające rozwinięcie dużej prędkości. Dzięki temu tor ten spełnia wymagania osób chcących udoskonalić swoje umiejętności oraz oczekiwania miłośników adrenaliny. Do tego malownicza okolica pozwala przyjemnie spędzić wolny czas w otoczeniu zieleni.

Trasa toru Kielce jest uznawana za jedną z najbardziej dynamicznych w Polsce. Oferuje również dużo prostych odcinków (nawet do 400 m), na których można w pełni poczuć przyspieszenie sportowego samochodu, takiego jak np. Ferrari czy Lamborghini. Nie brakuje tutaj także kilku ostrzejszych zakrętów czy wymagających technicznych nawrotów.

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się, kiedy jesteśmy na torze w Kielcach!

Mapa toru Kielce

Adres toru

ul. Jana Pawła II 9
26-001 Kielce-Masłów
Sprawdź: Mapa Google

- odległość 80km od Radomia
- odległość 130km od Krakowa
- odległość 140 km od Częstochowy

Nawierzchniabeton
Długość toru2500m
Szerokość10m
Ilość zakrętów7
Najdłuższa prosta400m

Jazda po torze Kielce

Jazda po torze Kielce to niesamowite przeżycie. Każdy, kto chociaż trochę interesuje się motoryzacją, na pewno nie raz zastanawiał się, jak to jest siedzieć za kierownicą sportowego samochodu. Przejażdżka luksusowym autem słynnej marki to marzenie wielu mężczyzn, a także kobiet. Takie doświadczenie jest nie tylko świetną rozrywką, ale też doskonałym sposobem na odstresowanie się, poprawienie nastroju, zwiększenie pewności siebie itp.

Miłośnicy szybkich samochodów na pewno ucieszą się z jazdy po torze Kielce. To doskonała okazja to tego, by na własnej skórze przekonać się, jak kieruje się jednym z najlepszych pojazdów na świecie. Przy okazji doświadczony instruktor może udzielić kilku cennych wskazówek, dzięki którym można pewniej, bardziej dynamicznie prowadzić. Jazda nie jest ryzykowna, ponieważ nawierzchnia jest odpowiednio konserwowana, a auta są regularnie serwisowane oraz posiadają dodatkowe zabezpieczenia. Do tego kierowca jest zobowiązany do założenia kasku i specjalnych ochraniaczy.

Wybierz samochód do jazdy po torze Kielce

Honda NSX na torze wyścigowym
599,00 zł
od 419,00 zł
Ferrari F430 jazda po torze
499,00 zł
od 424,00 zł
Jazda po torze Audi R8 V10 plus
599,00 zł
od 509,00 zł
Przód niebieskiego lamborghini
499,00 zł
od 424,00 zł
Jazda Ktm X-bow po torze
299,00 zł
od 254,00 zł
Autoprezent Nissan GTR biały
439,00 zł
od 373,00 zł

Tor Kielce Prezent

Chcesz sprawić przyjemność komuś Ci bliskiemu? Voucher na tor wyścigowy Kielce to doskonały pomysł na niespodziankę dla ukochanego, brata, przyjaciela czy znajomego z pracy! Może być samodzielnym upominkiem lub dodatkiem do prezentu wręczanego z okazji np. urodzin, wieczoru kawalerskiego, rocznicy ślubu czy Dnia Chłopaka. Podaruj komuś coś bezcennego – niesamowite emocje oraz niepowtarzalną możliwość zdobycia niezapomnianych wspomnień!

Na torze Kielce da się wypróbować rozmaite modele pojazdów sportowych i luksusowych, od takich słynnych marek, jak m.in. Audi, Aston Martin, Ferrari, Lamborghini, Maserati czy Porsche. Nie wiesz, które auto najbardziej spodoba się obdarowanej osobie? Wykup voucher, by zagwarantować pełną swobodę wyboru. Opłać jazdę komuś bliskiemu lub sobie!

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zanim wsiądziesz za kierownicę, sprawdź jak dokładnie wygląda trasa toru w Kielcach. Obejrzyj umieszczone obok wideo oraz materiały udostępnione na naszym kanale na YouTube. W ten sposób przekonasz się, czego powinieneś się spodziewać. Wirtualny rekonesans pomoże Ci lepiej się przygotować do jazdy. Dzięki temu będzie bardziej bezpieczna, a Ty będziesz czerpać z niej maksimum przyjemności. Jeśli zaś nie jesteś pewien, czy chcesz odwiedzić akurat to miejsce, sprawdź filmy z innych torów i wybierz najciekawszy wariant.

Podobają Ci się nasze nagrania? Jeśli masz ochotę, możemy przygotować takie wideo specjalnie dla Ciebie! Uwiecznij swoje doświadczenia, zdobywając wyjątkową pamiątkę z toru w Kielcach. Zamów film z przejazdu, by później pokazać go znajomym. Jak najbardziej możesz udostępnić go na swoich social media – pamiętaj, by oznaczyć nas na Facebooku lub Instagramie. Niech wszyscy zobaczą, jak świetnie poszła Ci jazda na torze w Kielcach!