Tor Białystok

Tor Białystok położony na północnym-wschodzie Polski powstał m.in. dzięki inicjatywie Budżetu Partycypacyjnego. Umiejscowiony w zielonej okolicy lotniska Krywlany - cichej dzielnicy Białegostoku, z daleka od zabudowań gwarantuje ogromną dozę szaleństwa. Ten profesjonalny obiekt posiada kilka długich odcinków prostych i niezliczoną liczbę zakrętów. Tor o szerokości 10m zawiera w sobie m.in. obszerne rondo o średnicy 12m.

Cały tor pokryty jest równą, asfaltową powierzchnią co pozwala w pełni wykorzystać potencjał naszych samochodów. Nad bezpieczeństwem w trakcie jazdy czuwać będzie kompletne zaplecze medyczne oraz techniczne. Tor Białystok wyposażony jest w bariery energochłonne oraz nasypy ziemne, a jeśli przyjedziesz ze swoją widownią to będą mogli bezpiecznie przyglądać się Twoim poczynaniom z trybun widokowych. Jazdy mogą odbywać się po zmroku, gdyż na terenie całego tory zainstalowano wydajne oświetlenie.

Mapa toru Białystok
Nawierzchniaasfalt
Długość toru1050m
Szerokość10m
Ilość zakrętów9
Najdłuższa prosta450m

- odległość 100km od Łomży
- odległość 130km od Suwałk
- odległość 200 km od Warszawy

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę Toru Białystok, zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Białystok tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Białystok i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Białymstoku.

Adres toru

Aeroklub Białystok Krywlany
Sprawdź: Mapa Google

Bestsellery

Ferrari F430 jazda po torze

Ferrari F430

Jazda po Torze

od 249,00 zł
Autoprezent Nissan GTR biały

Nissan GTR

Jazda po Torze

od 199,00 zł
Dodge Viper GTS autoprezent.pl na torze

Dodge Viper GTS

Jazda po Torze

od 349,00 zł
Karta od autoprezent,pl

Karta Podarunkowa

Inne produkty

od 200,00 zł
Wybierz wartość
Przód niebieskiego lamborghini

Lamborghini Gallardo

Jazda po Torze

od 249,00 zł
Zielony Ktm X-bow od autoprezent

KTM X-BOW

Jazda po Torze

od 119,00 zł
Ford Mustang

Ford Mustang 15'

Jazda po Torze

od 149,00 zł

Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji: