Tor Krzywa (Wrocław)

Autoprezent

Tor Krzywa (Wrocław) to świeży projekt na rynku motoryzacyjnym. Tor zbudowany na terenie dawnego lotniska dysponuje w pełni asfaltową nawierzchnią. Został zlokalizowany niedaleko Wrocławia przy autostradzie A4 na wysokości miejscowości Bolesławiec. Dojazd z Wrocławia zajmuje około 1h. Starannie zaplanowany i wykonany tor wyścigowy liczy aż 2 km.

Tor Krzywa to były tor Pixers Ring można na nim poczuć najlepsze emocje jakie towarzyszą jeździe sportowymi samochodami. Kompleks Krzywa (Wrocław) to 10 ha powierzchni, a świetna lokalizacja niedaleko Wrocławia z rozbudowaną siecią dróg dojazdowych pozwala na sprawny i szybki dojazd z każdego zakątka naszego kraju.

Przekonaj się o tym, że jazda Lamborghini lub Ferrari na prawdziwym torze wyścigowym Krzywa (Wrocław) jest bardzo przyjemna i emocjonująca. Poczuj co to znaczy prawdziwa moc i już dziś zarezerwuj voucher na jazdę sportowym samochodem po torze Krzywa (Wrocław)!  Spełnij razem z nami swoje motoryzacyjne marzenia! Czekamy na Ciebie! 

Mapa toru Pixers Ring
Nawierzchniaasfalt
Długość toru2000m
Szerokość8m
Ilość zakrętów11
Najdłuższa prosta700m

- odległość 48km od Lubin
- odległość 95km od Zielona Góra
- odległość 107km od Wrocław

Nadchodzące imprezy:

14-08-2021r.

11-09-2021r.

30-10-2021r.

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę Toru Krzywa czyli byłego toru Pixers Ring!. Zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Krzywa (Wrocław) tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Krzywa i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Wrocławiu.

Adres toru

ul. Osła 1J 59-706 Pixers Ring 

Bestsellery

Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji: