Tor Krzywa (Wrocław)

Autoprezent

Tor Krzywa (Wrocław) to świeży projekt na rynku motoryzacyjnym. Tor zbudowany na terenie dawnego lotniska dysponuje w pełni asfaltową nawierzchnią. Został zlokalizowany niedaleko Wrocławia przy autostradzie A4 na wysokości miejscowości Bolesławiec. Dojazd z Wrocławia zajmuje około 1h. Starannie zaplanowany i wykonany tor wyścigowy liczy aż 2 km.

Tor Krzywa to były tor Pixers Ring można na nim poczuć najlepsze emocje jakie towarzyszą jeździe sportowymi samochodami. Kompleks Krzywa (Wrocław) to 10 ha powierzchni, a świetna lokalizacja niedaleko Wrocławia z rozbudowaną siecią dróg dojazdowych pozwala na sprawny i szybki dojazd z każdego zakątka naszego kraju.

Przekonaj się o tym, że jazda Lamborghini lub Ferrari na prawdziwym torze wyścigowym Krzywa (Wrocław) jest bardzo przyjemna i emocjonująca. Poczuj co to znaczy prawdziwa moc i już dziś zarezerwuj voucher na jazdę sportowym samochodem po torze Krzywa (Wrocław)!  Spełnij razem z nami swoje motoryzacyjne marzenia! Czekamy na Ciebie! 

Mapa toru Pixers Ring
Nawierzchniaasfalt
Długość toru2000m
Szerokość8m
Ilość zakrętów11
Najdłuższa prosta700m

- odległość 48km od Lubin
- odległość 95km od Zielona Góra
- odległość 107km od Wrocław

Nadchodzące imprezy:

19-06-2021r.

17-07-2021r.

14-08-2021r.

11-09-2021r.

30-10-2021r.

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę Toru Krzywa czyli byłego toru Pixers Ring!. Zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Krzywa (Wrocław) tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Krzywa i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Wrocławiu.

Adres toru

ul. Osła 1J 59-706 Pixers Ring 

Bestsellery

Ferrari F430 jazda po torze

Ferrari F430

Jazda po Torze

od 249,00 zł
Autoprezent Nissan GTR biały

Nissan GTR

Jazda po Torze

od 199,00 zł
Dodge Viper GTS autoprezent.pl na torze

Dodge Viper GTS

Jazda po Torze

od 349,00 zł
Karta od autoprezent,pl

Karta Podarunkowa

Inne produkty

od 200,00 zł
Wybierz wartość
Przód niebieskiego lamborghini

Lamborghini Gallardo

Jazda po Torze

od 249,00 zł
Zielony Ktm X-bow od autoprezent

KTM X-BOW

Jazda po Torze

od 119,00 zł
Ford Mustang

Ford Mustang 15'

Jazda po Torze

od 149,00 zł

Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji: