Tor Pszczółki

Autoprezent

Tor Pszczółki położony jest w okolicach Gdańska. Jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce, położony na terenie Autodromu Pomorze, który zajmuje powierzchnię 8 hektarów. Znaleźć tam można nie tylko tor dla samochodów i motorów, ale również tor kartingowy i plac manewrowy.

Sama nitka Toru Pszczółki ma długość 1,2 km, szerokość 20 m i pokryta jest asfaltem. Tor posiada nowoczesną infrastrukturę, wyposażony jest m.in., w system pomiaru czasu przejazdu, co motywuje do jak najlepszych osiągnięć. Bliska odległość od Gdańska pozwala na atrakcyjną rozrywkę podczas wakacji, dodatkowo bez problemu można dojechać na tor z innych miast Polski. Z Warszawy odległość do Toru Pszczółki ta wynosi 400 km, z Olsztyna 170 km, a z Torunia 160 km. Na Torze Pszczółki możesz skorzystać z pełnej oferty ap.ferrariblog.pl i sprawdzić jak po torze będą prowadzić się takie auta jak Ferrari, Lamborghini czy Audi R8.

Mapa toru Pszczółki
Nawierzchniaasfalt
Długość toru1200m
Szerokość20m
Ilość zakrętów8
Najdłuższa prosta300m

- odległość ok 35 km od Gdańska 
- odległość ok 35 km od Malborka 
- odległość ok 100 km od Chojnic

Nadchodzące imprezy:

04-09-2021r.

07-11-2021r.

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę Toru Pszczółki, zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Pszczółki tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Pszczółki i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Gdańsku.

Adres toru

Żuławska 5,
83-032 Pszczółki

Bestsellery

Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji: