Tor Słomczyn (Warszawa)

Autodrom Słomczyn zlokalizowany jest ok. 40km od centrum Warszawy. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych obiektów motor sportowych w Polsce. Największą sławę zawdzięcza wysokiej rangi imprezom rallycrossowym, które gościł na swojej nitce.

Obecnie tor w Słomczynie przeszedł metamorfozę i może w pełni gościć profesjonalne imprezy motoryzacyjne. Do dyspozycji są różne konfiguracje, które pozwolą wykorzystać pełny potencjał sportowych pojazdów.

Świetna infrastruktura, dogodna lokalizacja blisko centrum Polski i historyczna otoczka wokół obiektu, to tylko kilka z argumentów, które przekonują do odwiedzenia tego właśnie miejsca. To właśnie tu możesz spełnić swoje motoryzacyjne marzenia za kierownicą najszybszych samochodów.

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy w Słomczynie!

Mapa toru Słomczyn

Adres toru

Słomczyn 66, 05-600 Grójec
Sprawdź: Mapa Google

- odległość 50km od Warszawy
- odległość 120km od Łodzi
- odległość 160km od Lublina

Nawierzchniaasfalt
Długość toru1200m
Szerokość10m
Ilość zakrętów14
Najdłuższa prosta200m

Imprezy Tor Słomczyn (Warszawa):

27-10-2024r.

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę Toru w Słomczynie, zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Słomczyn tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z toru Słomczyn i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Słomczynie.