Tor Toruń

Autoprezent

Dowodem na to, że autoprezent.pl stale się rozwija jest to, że do naszej oferty dołączyła nowa lokalizacja, na której organizujem dla Was imprezy. Tor Toruń to certyfikowany ośrodek doskonalenia techniki jazdy, na którym znajduje się 6 płyt poślizgowych. Dodatkowo w ramach tego obiektu funkcjonuje asfaltowy tor wyśćigowy, a także dodatkowy tor szutrowo-asfaltowy.

Przy Torze w Toruniu znajdują się również dodatkowe obiekty, które zwiększają jego atrakcyjność. Są to: profesjonalne korty tenisowe, teren zielony z miejscem przeznaczonym do grillowania, pole do paintballa, restauracja czy place do nauki jazdy samochodem.

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy na torze w Toruniu!

Mapa toru Toruń
Nawierzchniabeton
Długość toru1050m
Szerokość12m
Ilość zakrętów3
Najdłuższa prosta100m

- odległość 50km od Bydgoszczy

- odległość 160km od Poznania

- odległość 180km od Łódzi

Nadchodzące imprezy:

10-07-2021r.

05-09-2021r.

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę Toru Toruń, zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Toruń tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Toruń i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Toruniu.

Adres toru

ul. Łukasiewicza
87-100 Toruń
Sprawdź: Mapa Google

Bestsellery

Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji: