NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Chcąc jak najbardziej ułatwić Ci podjęcie decyzji o zakupie vouchera przedstawiamy poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Liczymy na to, że wśród nich odnajdziesz informacje, których poszukujesz. Jeśli nie, to zadzwoń do nas – z chęcią odpowiemy na Twoje pytanie!

 1. Jaki jest termin ważności vouchera?
  Wszystkie sprzedawane przez nas vouchery mają określony termin ważności, który wynosi 365 dni od daty wystawienia vouchera. Kupując zatem tego typu autoprezent masz cały rok na jego wykorzystanie uwzględniając terminarz imprez organizowanych przez Autoprezent.pl
 2. Jak wygląda kwestia okrążeń, które można przejechać samochodami w pojedynkach np. Ferrari z Audi lub w vouchera VIP?
  W naszej ofercie odnaleźć można różne tego typu pojedynki. Zawsze pozwalają one na przejechanie każdym samochodem określonej liczby okrążeń. Jeśli zatem zakupisz voucher na 4 okrążenia w pojedynku Ferrari z Audi R8, to przejedziesz w sumie 8 okrążeń – cztery Ferrari i cztery Audi R8.
 3. Czy voucher można wykorzystać tylko na konkretnym torze?
  W chwili obecnej sprzedawane przez nas vouchery przypisywane są do konkretnych torów. Istnieje jednak możliwość, aby zmienić tor, na którym dany voucher ma być wykorzystany. Można to zrobić w czasie składania rezerwacji na realizację vouchera.
 4. Dlaczego voucher na tor w Poznaniu jest droższy od pozostałych?
  Voucher ten jest droższy z prostego powodu – tor w Poznaniu jest dłuższy od pozostałych, co przekłada się na jego cenę.
 5. Po jakim czasie wysyłamy voucher?
  Voucher w formie elektronicznej wysyłany jest do Klienta zaraz po zakupie. Voucher w formie innej niż elektroniczna najczęściej wysyłany jest przez nas w ciągu 3 dni roboczych od momentu zakupu.
 6. Jakie obsługujemy formy płatności?
  Za kupowane na naszej strony vouchery zapłacić możesz na cztery sposoby.
  W grę wchodzą:
  • szybkie płatności wspierane przez Transferuj.pl
  • przelew tradycyjny
  • płatność przy odbiorze
  • płatność przez Paypal (karty kredytowe)
 7. Czy kierujący samochodem musi posiadać prawo jazdy?
  Tak.
 8. Kiedy muszę zarezerwować termin realizacji vouchera?
  Każda osoba chcąca wziąć udział w organizowanym przez nas evencie powinna powiadomić nas o tym 2 tygodnie przed daną imprezą informując nas tym samym o chęci wzięcia w niej udziału.