Tor Borsk

Tor w Borsku to kolejna z lokalizacji, w których organizowane są imprezy Autoprezent.pl. Tor ten stworzony został na płycie zamkniętego lotniska znajdującego się na terenie Osady Borsk. Jego długość to 1200 metrów, na których swobodnie poszaleć można naszymi samochodami. Tor Borsk znajduje się zaledwie 80km od Gdańska, dzięki czemu jest obiektem, do którego wygodnie dotrzeć jest zwłaszcza mieszkańcom pomorza oraz wszystkim osobom, które swoje urlopy spędzają właśnie nad Bałtykiem. Zapewniamy, warto urozmaicić je o wizytę na naszym evencie!

Osada Borsk to inwestycja znajdująca się na pięknym terenie, w otoczeniu którego znajdują się liczne atrakcje, wśród których wymienić można: jezioro, liczne szlaki rowerowe, trasy do narciarstwa biegowego, Parki Krajobrazowe, a także lotnisko. Na wspomnianym terenie budowane jest osiedle o nazwie „Osada Borsk”, które podzielono na 57 działek, na których powstają domy jednorodzinne, których właściciele zamieszkają na naprawdę wspaniałym terenie!

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy w Borsku!

Mapa toru Borsk
Nawierzchniabeton
Długość toru1200m
Szerokość30m
Ilość zakrętów5
Najdłuższa prosta600m

- odległość 80 km od Gdańska
- odległość 120 km od Bydgoszczy
- odległość 200 km od Kołobrzegu

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę toru w Borsku, zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Borsk tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Borsk i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Borsku.

Adres toru

Osada Borsk Lotnisko
Sprawdź: Mapa Google

Bestsellery

Ferrari F430 jazda po torze

Ferrari F430

Jazda po Torze

od 249,00 zł
Autoprezent Nissan GTR biały

Nissan GTR

Jazda po Torze

od 199,00 zł
Dodge Viper GTS autoprezent.pl na torze

Dodge Viper GTS

Jazda po Torze

od 349,00 zł
Karta od autoprezent,pl

Karta Podarunkowa

Inne produkty

od 200,00 zł
Wybierz wartość
Przód niebieskiego lamborghini

Lamborghini Gallardo

Jazda po Torze

od 249,00 zł
Zielony Ktm X-bow od autoprezent

KTM X-BOW

Jazda po Torze

od 119,00 zł
Ford Mustang

Ford Mustang 15'

Jazda po Torze

od 149,00 zł

Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji: