Tor Bednary

Autoprezent

Bednary to miejscowość zlokalizowana w okolicach Poznania, w której na płycie byłego lotniska stworzono jedno z najnowocześniejszych centrów szkoleniowo motoryzacyjnych. Na obiekcie tym organizowane są różnego rodzaju kursy, których celem jest doskonalenie techniki jazdy wszystkich ich uczestników. To tam każdy z kierowców ma okazję nauczyć się odpowiednich zachowań w czasie poślizgu, gwałtownego hamowania, czy też przy nieoczekiwanych zmianach warunków atmosferycznych na drodze.

To jednak nie wszystko, w ramach tego właśnie obiektu stworzono tor samochodowy Bednary, na którym pojeździć można samochodami należącymi do naszej firmy! Tor Bednary zbudowany został przy wykorzystaniu głównej płyty byłego lotniska. Na potrzeby imprez organizowanych przez Autoprezent.pl przygotowywany tor ma długość 2.5km.

Zapewniamy, że na obiekcie tym również Ty możesz przeżyć niezapomniane chwile. Przekonaj się o tym i już dziś zamów voucher prezentowy na imprezę organizowaną na torze wyścigowym w Bednarach!

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy w Bednarach!

Mapa toru Bednary
Nawierzchniabeton
Długość toru2500m
Szerokość12m
Ilość zakrętów7
Najdłuższa prosta500m

- odległość 30km od Gniezna
- odległość 40km od Poznania
- odległość 100 km od Bydgoszczy

Nadchodzące imprezy:

02-10-2021r.

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę toru w Bednarach, zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Bednary tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Bednaryi zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Bednarach.

Adres toru

lotnisko Bednary, 62-010
Sprawdź: Mapa Google

Bestsellery

Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji: