Tor Jastrząb

Kolejnym atrakcyjnym miejscem, w którym organizowane są nasze imprezy jest tor Autodrom Jastrząb. Tor ten, nazywany często najnowocześniejszym motoryzacyjnym obiektem szkoleniowo-treningowym w Polsce, posiada wszystkie cechy, które pozwolą Ci na doskonałe przetestowanie możliwości naszych samochodów!

Tor Jastrząb na tę chwilę jest jedynym obiektem w Polsce, który został zbudowany całkowicie od podstaw. Przy budowie toru zadbano o to, aby spełniał on nie tylko wszelkie europejskie standardy, ale również te wyznaczane przez Ministra Infrastruktury dla ośrodków doskonalenia techniki jazdy. Właściciele Toru Jastrząb stworzyli go z myślą o realizacji swoich marzeń, jak również pasji wszystkich fanów motoryzacji. Tor ten został zaprojektowany i zbudowany z myślą o użytkownikach motocykli i samochodów, osobach zainteresowanych szkoleniami, jak również o tych, którzy chcą brać udział w specjalnych eventach motoryzacyjnych, w czasie których na torach pojeździć można naszymi samochodami!

Autodrom Jastrząb to tor o nawierzchni asfaltowo szutrowej, jego łączna długość wynosi 3500 metrów. Na potrzeby imprez organizowanych przez Autoprezent tor skracany jest do długości 2400 metrów. Budowa toru pozwala na wykorzystanie wszystkich możliwości samochodów takich jak Ferrari czy Lamborghini między innymi z uwagi na to, że szerokość nitki trasy w najwęższym miejscu wynosi aż 10 metrów. Układ toru sprawia, że idealnie nadaje się on zarówno dla doświadczonych kierowców, jak i dla tych, którzy na torze samochodowym stawiają swoje pierwsze kroki.

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy w Jastrzębiu!

Mapa toru Jastrząb
Nawierzchniaasfalt
Długość toru2400m
Szerokość10m
Ilość zakrętów11
Najdłuższa prosta200m

- odległość 30km od Radomia
- odległość 60km od Kielc
- odległość 130 km od Warszawy

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę autodromu Jastrząb, zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Jastrząb tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Jastrząb i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Jastrzębiu.

Adres toru

Autodrom jastrząb
ul. Czerwienica 1/1
26-502 Jastrząb
Sprawdź: Mapa Google

Bestsellery

Ferrari F430 jazda po torze

Ferrari F430

Jazda po Torze

od 249,00 zł
Autoprezent Nissan GTR biały

Nissan GTR

Jazda po Torze

od 199,00 zł
Dodge Viper GTS autoprezent.pl na torze

Dodge Viper GTS

Jazda po Torze

od 349,00 zł
Karta od autoprezent,pl

Karta Podarunkowa

Inne produkty

od 100,00 zł
Wybierz wartość
Przód niebieskiego lamborghini

Lamborghini Gallardo

Jazda po Torze

od 249,00 zł
Zielony Ktm X-bow od autoprezent

KTM X-BOW

Jazda po Torze

od 119,00 zł
Ford Mustang

Ford Mustang 15'

Jazda po Torze

od 149,00 zł

Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji: