Tor Modlin

Autoprezent

Tor Modlin to jeden z najświeższych obiektów motor sportowych w Polsce. Zlokalizowany jest w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, czyli 35km na północny-zachód od centrum Warszawy. Jego ukształtowanie oprócz doskonalenia swoich umiejętności z zakresu bezpiecznej jazdy samochodem pozwala na poczucie nieograniczonej frajdy i emocji podczas jazdy sportowej i wyczynowej. To także świetne miejsce na realizacje prezentów motoryzacyjnych samochodami z naszej floty.

Nitka toru o długości 1200 metrów ma w swoim najszerszym miejscu aż 12 metrów co pozwala na bezpieczne i dynamiczne pokonywanie okrążeń toru. Liczne zakręt, także te ciasne gwarantują niesamowitą frajdę i będzie można sprawdzić świetną przyczepność naszych samochodów sportowych.

Ambasadorem toru jest jeden z najbardziej znanych polskich kierowców rajdowych – Leszek Kuzaj. Infrastruktura toru to również elementy dla gości naszych obdarowanych – nowoczesny pawilon, świetny taras widokowy oraz kryta trybuna. Dla najbardziej wymagających są przygotowane specjalne centrum konferencyjne z salami w historycznej prochowni z XIX-wieku.

Mapa toru Modlin
Nawierzchniaasfalt
Długość toru1200m
Szerokość12m
Ilość zakrętów22
Najdłuższa prosta220m

- odległośc 35km od Warszawy
- odległość 140km od Łodzi
- odległość 170km od Torunia

Nadchodzące imprezy:

24-07-2021r.

24-10-2021r.

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę Toru w Modlinie , zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Modlin tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Modlin i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Modlinie.

Adres toru

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
Generała Wiktora Thommée 1B
Sprawdź: Mapa Google

Bestsellery

Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji: