Tor Modlin

Autoprezent

Tor Modlin to jeden z najświeższych obiektów motor sportowych w Polsce. Zlokalizowany jest w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, czyli 35km na północny-zachód od centrum Warszawy. Jego ukształtowanie oprócz doskonalenia swoich umiejętności z zakresu bezpiecznej jazdy samochodem pozwala na poczucie nieograniczonej frajdy i emocji podczas jazdy sportowej i wyczynowej. To także świetne miejsce na realizacje prezentów motoryzacyjnych samochodami z naszej floty.

Nitka toru o długości 1200 metrów ma w swoim najszerszym miejscu aż 12 metrów co pozwala na bezpieczne i dynamiczne pokonywanie okrążeń toru. Liczne zakręt, także te ciasne gwarantują niesamowitą frajdę i będzie można sprawdzić świetną przyczepność naszych samochodów sportowych.

Ambasadorem toru jest jeden z najbardziej znanych polskich kierowców rajdowych – Leszek Kuzaj. Infrastruktura toru to również elementy dla gości naszych obdarowanych – nowoczesny pawilon, świetny taras widokowy oraz kryta trybuna. Dla najbardziej wymagających są przygotowane specjalne centrum konferencyjne z salami w historycznej prochowni z XIX-wieku.

Mapa toru Modlin
Nawierzchniaasfalt
Długość toru1200m
Szerokość12m
Ilość zakrętów22
Najdłuższa prosta220m

- odległośc 35km od Warszawy
- odległość 140km od Łodzi
- odległość 170km od Torunia

Nadchodzące imprezy:

24-07-2021r.

24-10-2021r.

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę Toru w Modlinie , zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Modlin tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Modlin i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Modlinie.

Adres toru

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
Generała Wiktora Thommée 1B
Sprawdź: Mapa Google

Bestsellery

Ferrari F430 jazda po torze

Ferrari F430

Jazda po Torze

od 249,00 zł
Autoprezent Nissan GTR biały

Nissan GTR

Jazda po Torze

od 199,00 zł
Dodge Viper GTS autoprezent.pl na torze

Dodge Viper GTS

Jazda po Torze

od 349,00 zł
Karta od autoprezent,pl

Karta Podarunkowa

Inne produkty

od 200,00 zł
Wybierz wartość
Przód niebieskiego lamborghini

Lamborghini Gallardo

Jazda po Torze

od 249,00 zł
Zielony Ktm X-bow od autoprezent

KTM X-BOW

Jazda po Torze

od 119,00 zł
Ford Mustang

Ford Mustang 15'

Jazda po Torze

od 149,00 zł

Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji: