Tor Modlin

Tor Modlin to jeden z najświeższych obiektów motor sportowych w Polsce. Zlokalizowany jest w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, czyli 35km na północny-zachód od centrum Warszawy. Jego ukształtowanie oprócz doskonalenia swoich umiejętności z zakresu bezpiecznej jazdy samochodem pozwala na poczucie nieograniczonej frajdy i emocji podczas jazdy sportowej i wyczynowej. To także świetne miejsce na realizacje prezentów motoryzacyjnych samochodami z naszej floty.

Nitka toru o długości 1200 metrów ma w swoim najszerszym miejscu aż 12 metrów co pozwala na bezpieczne i dynamiczne pokonywanie okrążeń toru. Liczne zakręt, także te ciasne gwarantują niesamowitą frajdę i będzie można sprawdzić świetną przyczepność naszych samochodów sportowych.

Ambasadorem toru jest jeden z najbardziej znanych polskich kierowców rajdowych – Leszek Kuzaj. Infrastruktura toru to również elementy dla gości naszych obdarowanych – nowoczesny pawilon, świetny taras widokowy oraz kryta trybuna. Dla najbardziej wymagających są przygotowane specjalne centrum konferencyjne z salami w historycznej prochowni z XIX-wieku.

Mapa toru Modlin

Adres toru

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
Generała Wiktora Thommée 1B
Sprawdź: Mapa Google

Nawierzchniaasfalt
Długość toru1200m
Szerokość12m
Ilość zakrętów22
Najdłuższa prosta220m

Imprezy Tor Modlin:

22-09-2024r.