Tor Koszalin

Autoprezent

Motopark Koszalin jest w pobliżu ścisłego centrum miasta Koszalin i centrum handlowego Atrium. To świetna lokalizacja dla klientów, którzy zamieszkują północną część naszego kraju, ale i również świetna okazja by nadmorski urlop (ok. 15km do morza) połączyć z mnóstwem emocji spowodowanych przez te wysokooktanowe potwory na Torze w Koszalinie.

Nitka toru liczy 1050m. W swoim najwęższym miejscu ma 8m, zaś w najszerszym 10m. Nawierzchnia typowo asfaltowa pozwoli poczuć pełnie mocy naszych sportowych maszyn. Na torze znajduję się szybka sekcja, gdzie można uwolnić dzikie konie by już chwilę później sprawdzić się w sekcji technicznej, gdzie najważniejsza jest optymalna linia przejazdu i perfekcyjne pokonywanie kolejnych zakrętów.

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy w Koszalinie!

Mapa toru Koszalin
Nawierzchniaasfalt
Długość toru1050m
Szerokość10m
Ilość zakrętów10
Najdłuższa prosta200m

- odległość 200km od Gdańska
- odległość 160km od Szczecina
- odległość 190km od Bydgoszczy

Nadchodzące imprezy:

09-08-2021r.

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę Motopark Koszalin, zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Koszalin tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Koszalin i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Koszalinie.

Adres toru

75-736 Koszalin
Gnieźnieńska 8 
Sprawdź: Mapa Google

Bestsellery

Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji: