Tor Koszalin

Motopark Koszalin jest w pobliżu ścisłego centrum miasta Koszalin i centrum handlowego Atrium. To świetna lokalizacja dla klientów, którzy zamieszkują północną część naszego kraju, ale i również świetna okazja by nadmorski urlop (ok. 15km do morza) połączyć z mnóstwem emocji spowodowanych przez te wysokooktanowe potwory na Torze w Koszalinie.

Nitka toru liczy 1050m. W swoim najwęższym miejscu ma 8m, zaś w najszerszym 10m. Nawierzchnia typowo asfaltowa pozwoli poczuć pełnie mocy naszych sportowych maszyn. Na torze znajduję się szybka sekcja, gdzie można uwolnić dzikie konie by już chwilę później sprawdzić się w sekcji technicznej, gdzie najważniejsza jest optymalna linia przejazdu i perfekcyjne pokonywanie kolejnych zakrętów.

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy w Koszalinie!

Mapa toru Koszalin

Adres toru

75-736 Koszalin
Gnieźnieńska 8 
Sprawdź: Mapa Google

- odległość 200km od Gdańska
- odległość 160km od Szczecina
- odległość 190km od Bydgoszczy

Nawierzchniaasfalt
Długość toru1050m
Szerokość10m
Ilość zakrętów10
Najdłuższa prosta200m

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę Motopark Koszalin, zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Koszalin tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Koszalin i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Koszalinie.