Tor Drive Land (Warszawa)

Obiekt położony jest w miejscowości Słabomierz w gm. Radziejowice pod Warszawą u zbiegu trasy S8 i drogi krajowej nr 50. Tor Drive Land to Ośrodek doskonalenia techniki jazdy stopnia wyższego. Podstawowe jego atuty to nowoczesne systemy i instalacje tj. płyty poślizgowe z nowoczesnymi systemami nawadniania i kurtynami wodnymi oraz najnowszej generacji szarpakiem do wprowadzenia pojazdów w poślizg.

Długość toru samochodowego Drive Land pod Warszawą to 1,8 km. Stwarza on idealne warunki do szkolenia technik jazdy, ale także do testowania sportowych samochodów. Doskonała nawierzchnia toru w Słabomierzu daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w każdych warunkach.

Specyfika toru Słabomierz pozwala na wykorzystanie wszystkich możliwości samochodów m.in. takich jak Audi R8  czy Lamborghini Gallardo. Układ tego toru samochodowego sprawia, że idealnie nadaje się on zarówno dla doświadczonych kierowców, jak i dla tych, którzy w motorsporcie stawiają swoje pierwsze kroki. Ten sportowy kompleks położony niedaleko Warszawy przyciąga entuzjastów sportu motorowego z całego kraju.

Mapa toru Drive Land
Nawierzchniaasfalt
Długość toru1800m
Szerokość7m
Ilość zakrętów7
Najdłuższa prosta200m

- odległość 50km od Warszawa
- odległość 100km od Łódź
- odległość 190 km od Lublin

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Zacznij od wirtualnego rekonesansu. Poznaj dokładnie trasę Drive Land (Warszawa), zobacz czym Cię może zaskoczyć i jak radzą sobie z jego zakrętami inni kierowcy. Pamiętaj, że im dokładniej poznasz tor Drive Land tym przyjemniej będzie Ci jechać po nim swoim wymarzonym autem. Pomocne w tym będą wskazówki, których udziela instruktor na filmie. Możesz porównać kilka torów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wszystko dzięki filmom z przejazdu, które tworzymy na zamówienie klienta.

Ty także możesz stać się bohaterem wyścigowej produkcji! Spraw sobie pamiątkę z Toru Słabomierz i zamów film z przejazdu. Obejrzyj materiał i zobacz co czeka Cię na Torze w Warszawie.

Lokalizacja toru

Adres toru

ul. Żyradowska 2
96-325 Słabomierz
Sprawdź: Mapa Google

Bestsellery

Ferrari F430 jazda po torze

Ferrari F430

Jazda po Torze

od 199,00 zł
Autoprezent Nissan GTR biały

Nissan GTR

Jazda po Torze

od 169,00 zł
Ford Mustang

Ford Mustang 15'

Jazda po Torze

od 129,00 zł
Dodge Viper GTS autoprezent.pl na torze

Dodge Viper GTS

Jazda po Torze

od 299,00 zł
Karta od autoprezent,pl

Karta Podarunkowa

Inne produkty

od 300,00 zł
Wybierz wartość
Przód niebieskiego lamborghini

Lamborghini Gallardo

Jazda po Torze

od 199,00 zł
Zielony Ktm X-bow od autoprezent

KTM X-BOW

Jazda po Torze

od 99,00 zł

Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji: