Lamborghini czy Ferrari – którym autem się przejechać?

Lamborghini czy Ferrari – którym autem się przejechać?

Miłośników mocnych wrażeń nie brakuje. Jeśli Ty również lubisz poczuć dużą prędkość auta to bardzo szybko możesz zrealizować swoje marzenie. Na portalu Autoprezent.pl możesz wybrać przejażdżkę Ferrari. Lamborghini również jest na wyciągnięcie Twojej ręki, więc sam zdecyduj, której marki samochodem chcesz się przejechać. A może obydwoma?

Lamborghini czy Ferrari - którym autem się przejechać

Coś dla miłośników Ferrari…

Czerwone samochody tej włoskiej marki już od wielu lat rozpalają wyobraźnię fanów motoryzacji. Nic dziwnego, przecież każdy chciałby poczuć się jak najlepszy kierowca świata. We Włoszech miłośnicy aut uważają tę markę jako religię i nie wyobrażają sobie wspierać innej firmy motoryzacyjne. To szczególnie widać na torach Formuły 1, chyba żaden zespół nie ma aż tak ogromnej rzeszy miłośników.

To uczucie przelewa się też na auta sportowe, które są produkowane w siedzibie Ferrari w Maranello. I Ty również możesz na własnej skórze przekonać się, jak to jest zasiąść za kierownicą samochodu z wierzgającym koniem w logo. Na portalu Autoprezent.pl znajduje się kompletna oferta dla miłośników Ferrari. Więc jeśli jesteś fanem tej marki to masz do wyboru kilka modeli.

Jednym z nich jest F430. To pojazd wyposażony w silnik V8 o pojemności 4,3 litra. Oprócz ogromnej mocy to auto gwarantuje wysokie właściwości jezdne. Dzięki temu będziesz mógł czerpać radość z jazdy z dużą prędkością. Poza tym samochodem możesz też zasiąść za kierownicą Ferrari 458 Italia, którego moc silnika osiąga aż 570 KM. Do wyboru jest też model California, który może pędzić z prędkością aż 310 km/h. Jeśli to dla Ciebie za mało to postaw na Ferrari F12berlinetta, które jest wyposażone w silnik V12 o pojemności 6,3 litra i przyspiesza do setki w 3,13 sekundy.

Lamborghini czy Ferrari co wybrać na tor

… i miłośników Lamborghini

Można śmiało stwierdzić, że Włochy są kolebką sportowych aut. Dlatego też warto sprawdzić gamę pojazdów Lamborghini. Ferrari ma mnóstwo do zaoferowania, jednak wyjątkową moc możesz też poczuć w aucie ze złotym bykiem na czarnej tarczy w logo. Na stronie Autoprezent.pl możesz sprawdzić takie modele jak: Gallardo czy Huracan. 

Ten pierwszy model jest jednym z najbardziej znanych pojazdów w świecie motoryzacji i showbiznesu. Jeżdżą nim największe gwiazdy świata sportu czy estrady. Ty również możesz poczuć, jak to jest prowadzić auto, które przyspiesza do setki w niecałe 3 i pół sekundy. To dla Ciebie za mało i chcesz poczuć jeszcze większą moc? W takim razie wybierz Lamborghini Huracan. To superszybki pojazd, który ma silnik o mocy 610 KM. Dlatego też, jeśli jesteś fanem tej marki, to zdecydowanie warto na ten model postawić.

A może sprawdzisz obie marki?

No właśnie, po co stawiać sobie pytanie Lamborghini czy Ferrari, skoro możesz kierować pojazdami oboma pojazdami. To jest możliwe dzięki stronie Autoprezent.pl. Wybierz pojedynek pojazdów i na własnej skórze przekonaj się, którym będzie Ci się lepiej jeździć. Który z nich zostawi w Tobie najlepsze wspomnienia? Jakie wrażenia wtedy będą Ci towarzyszyć? Przekonaj się sam! 

W jaki sposób to zrobić? Wystarczy, że na portalu wybierzesz jakimi autami chcesz jeździć i sam rozstrzygnij, czy lepsze jest Ferrari F430, czy Lamborghini Gallardo. Pojedynki samochodów to doskonały sposób na to, żeby rozstrzygnąć, która włoska marka jest lepsza. 

Przód Lamborghini Gallardo
749,00 zł
od 674,00 zł
Nissan Skyline
439,00 zł
od 417,00 zł
Ferrari F430 jazda po torze
499,00 zł
od 449,00 zł
Autoprezent Nissan GTR biały
439,00 zł
od 395,00 zł
Jazda po torze Audi R8 V10 plus
599,00 zł
od 539,00 zł
Przód niebieskiego lamborghini
499,00 zł
od 474,00 zł
Ferrari 458 Italia na torze
599,00 zł
od 569,00 zł


Zobacz inne aktualności