Jazda po torze – prezent dla każdego mężczyzny?

Jazda po torze – prezent dla każdego mężczyzny?

Rzuć wyzwanie mężczyźnie, a będzie zadowolony i zmotywowany do działania! Właśnie dlatego najlepsze, co możesz mu podarować to świetnie spędzony czas w warunkach mocno odbiegających od codziennego życia. Jednym z pomysłów jest jazda po torze. Prezent wręczysz z każdej okazji i to niezależnie od wieku. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto zdecydować się na taką formę podarunku.

Adrenalina i niezapomniane emocje

Jazda po torze wyścigowym to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu dla fanów motoryzacji i nie tylko. Każdy mężczyzna lubi czasem poczuć adrenalinę, a także wyjść ze swojej strefy komfortu. W praktyce siada za kierownicą sportowego auta i w kilka sekund zdobywa takie osiągi, które w życiu codziennym raczej byłyby niemożliwe. Duża prędkość, wchodzenie w zakręty, wyjątkowe wyposażenie samochodów to tylko niektóre ze źródeł niekończących się emocji. Gwarantujemy, że jeszcze po wyjściu z auta przez długi czas pozostaje nutka adrenaliny, a uśmiech nie znika z twarzy. 

Oczywiście jazda po torze wyścigowym to także świetna zabawa i podziwianie świetnych okazów motoryzacyjnych. Można przez jakiś czas poczuć się jak bohater filmu Szybcy i Wściekli lub kierowca Formuły 1.

Ferrari California na torze - prezent dla każdego mężczyzny

Jazda po torze wyścigowym – prezent ma wiele odsłon

Okazuje się, że różne oblicza może mieć jazda samochodem. Prezent możesz więc z łatwością dopasować do zainteresowań mężczyzny oraz jego osobowości. Przejażdżka Lamborghini? Szkolenie z jazdy bolidem Formuły 1? Wybór zależy wyłącznie od Ciebie, a od niego zależy też spełnienie marzeń obdarowywanego, a to jeszcze nie koniec pomysłów.  

W AutoPrezent.pl znajdziesz też modele aut takie jak Mitsubishi Lancer Evo 10, Ferrari 458 Italia czy Audi R8 V10. Fani motoryzacji na pewno nie przejdą obok takich nazw obojętnie. W trakcie jazdy po torze mogą poczuć się nieco luksusowo – nie oszukujmy się – prezentowanych modeli nie spotykamy na polskich drogach podczas codziennej trasy do pracy. Jednocześnie większość z nich gwarantuję niesamowity komfort. 

Dużym udogodnieniem jest fakt, że nawet osobę bez uprawnień do prowadzenia aut może zainteresować jazda po torze. Prezent dotyczy także siedzenia po stronie pasażera i rozkoszowanie się ogromną prędkością kierowcy rajdowego. Brzmi świetnie, prawda?

Jazda po torze - prezent dla każdego mężczyzny

Jazda po torze – to wciąga!

Nawet jeśli obdarowany był już na torze wyścigowym i zetknął się z pokonywaniem zakrętów w dużej prędkości, nic straconego. Każda jazda jest nieco inna, a wiele zależy od tego, na jaki model auta się zdecydujesz. Nie musisz też stawiać na konkretny samochód. Karty podarunkowe dają tutaj szeroki wachlarz możliwości i dostosowanie stylu jazdy do swoich upodobań, a to jeszcze nie wszystko. Możesz też wybrać dwa modele aut, które warto przetestować na torze wyścigowym, a następnie porównać wrażenia. Jazda po torze odbywa się właściwie w każdym większym polskim mieście.

Zaintrygowała Cię jazda po torze? Prezent możesz wybrać dla konkretnej osoby, a przy okazji sprawić sobie odrobinę frajdy. Wybierz się wraz z obdarowywanym na tor i podziwiaj jego osiągi. A jeśli chcesz, wskocz też za kierownicę i poczuj się jak profesjonalista. Zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na przełamanie nudy!

Honda NSX na torze wyścigowym
599,00 zł
od 515,00 zł
Ferrari F430 jazda po torze
499,00 zł
od 429,00 zł
Jazda po torze Audi R8 V10 plus
599,00 zł
od 515,00 zł
Przód niebieskiego lamborghini
499,00 zł
od 429,00 zł
Jazda Ktm X-bow po torze
299,00 zł
od 257,00 zł
Autoprezent Nissan GTR biały
439,00 zł
od 378,00 zł


Zobacz inne aktualności