Jazda po torze – prezent dla każdego mężczyzny?

Jazda po torze – prezent dla każdego mężczyzny?

Rzuć wyzwanie mężczyźnie, a będzie zadowolony i zmotywowany do działania! Właśnie dlatego najlepsze, co możesz mu podarować to świetnie spędzony czas w warunkach mocno odbiegających od codziennego życia. Jednym z pomysłów jest jazda po torze. Prezent wręczysz z każdej okazji i to niezależnie od wieku. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto zdecydować się na taką formę podarunku.

Adrenalina i niezapomniane emocje

Jazda po torze wyścigowym to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu dla fanów motoryzacji i nie tylko. Każdy mężczyzna lubi czasem poczuć adrenalinę, a także wyjść ze swojej strefy komfortu. W praktyce siada za kierownicą sportowego auta i w kilka sekund zdobywa takie osiągi, które w życiu codziennym raczej byłyby niemożliwe. Duża prędkość, wchodzenie w zakręty, wyjątkowe wyposażenie samochodów to tylko niektóre ze źródeł niekończących się emocji. Gwarantujemy, że jeszcze po wyjściu z auta przez długi czas pozostaje nutka adrenaliny, a uśmiech nie znika z twarzy. 

Oczywiście jazda po torze wyścigowym to także świetna zabawa i podziwianie świetnych okazów motoryzacyjnych. Można przez jakiś czas poczuć się jak bohater filmu Szybcy i Wściekli lub kierowca Formuły 1.

Ferrari California na torze - prezent dla każdego mężczyzny

Jazda po torze wyścigowym – prezent ma wiele odsłon

Okazuje się, że różne oblicza może mieć jazda samochodem. Prezent możesz więc z łatwością dopasować do zainteresowań mężczyzny oraz jego osobowości. Przejażdżka Lamborghini? Szkolenie z jazdy bolidem Formuły 1? Wybór zależy wyłącznie od Ciebie, a od niego zależy też spełnienie marzeń obdarowywanego, a to jeszcze nie koniec pomysłów.  

W AutoPrezent.pl znajdziesz też modele aut takie jak Mitsubishi Lancer Evo 10, Ferrari 458 Italia czy Audi R8 V10. Fani motoryzacji na pewno nie przejdą obok takich nazw obojętnie. W trakcie jazdy po torze mogą poczuć się nieco luksusowo – nie oszukujmy się – prezentowanych modeli nie spotykamy na polskich drogach podczas codziennej trasy do pracy. Jednocześnie większość z nich gwarantuję niesamowity komfort. 

Dużym udogodnieniem jest fakt, że nawet osobę bez uprawnień do prowadzenia aut może zainteresować jazda po torze. Prezent dotyczy także siedzenia po stronie pasażera i rozkoszowanie się ogromną prędkością kierowcy rajdowego. Brzmi świetnie, prawda?

Jazda po torze - prezent dla każdego mężczyzny

Jazda po torze – to wciąga!

Nawet jeśli obdarowany był już na torze wyścigowym i zetknął się z pokonywaniem zakrętów w dużej prędkości, nic straconego. Każda jazda jest nieco inna, a wiele zależy od tego, na jaki model auta się zdecydujesz. Nie musisz też stawiać na konkretny samochód. Karty podarunkowe dają tutaj szeroki wachlarz możliwości i dostosowanie stylu jazdy do swoich upodobań, a to jeszcze nie wszystko. Możesz też wybrać dwa modele aut, które warto przetestować na torze wyścigowym, a następnie porównać wrażenia. Jazda po torze odbywa się właściwie w każdym większym polskim mieście.

Zaintrygowała Cię jazda po torze? Prezent możesz wybrać dla konkretnej osoby, a przy okazji sprawić sobie odrobinę frajdy. Wybierz się wraz z obdarowywanym na tor i podziwiaj jego osiągi. A jeśli chcesz, wskocz też za kierownicę i poczuj się jak profesjonalista. Zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na przełamanie nudy!


Zobacz inne aktualności