Najlepszy prezent dla fana motoryzacji

Najlepszy prezent dla fana motoryzacji

Znalezienie odpowiedniego pomysłu na prezent często może przyprawić o zawrót głowy. Jednak jeśli ma być to prezent dla fana motoryzacji, długo szukać nie trzeba. Idealnym rozwiązaniem z pewnością będzie przejazd po wyścigowym torze od autoprezent.pl.

Dzień chłopaka, urodziny męża czy też po prostu chęć sprawienia przyjemności bliskiej Ci osobie – każda okazja jest dobra do tego aby spełnić czyjeś marzenia. Także te motoryzacyjne. Ryk silnika, zawrotna prędkość, podniesiona adrenalina – to wszystko sprawi, że idealny prezent dla fana motoryzacji, będzie niezapomnianym przeżyciem. Wystarczy wybrać jedno z kilkudziesięciu modeli aut oraz odpowiedni tor i gotowe! Jeśli zaś sam nie będziesz chciał podejmować tak ważnych decyzji, wystarczy że sięgniesz po kartę podarunkową, o wybranej przez Ciebie sumie. Ale wszystko po kolei...

Najlepszy prezent motoryzacyjny to autoprezent.pl

Jeśli szukasz wysokiej jakości i profesjonalnej oferty sięgnij po przejazdy dostępne na autoprezent.pl. Nasza firma jest głównym realizatorem przejazdów prezentowych w całej Polsce. Choć na rynku jest wielu sprzedawców tego rodzaju prezentów, to większość z nich realizowana jest i tak przez nas. Dlatego zamiast korzystać z usług pośredników, lepiej zakupić prezent dla fana motoryzacji bezpośrednio z naszej oferty. Posiadamy największą flotę samochodów sportowych, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie, a w kwestii prezentów – również dla kogoś.

 

Flota marzeń w prezencie

Ferrari, Lamborghini, Mustang, Aston Martin, Maserati... wymieniać można by jeszcze długo, bo każda z tych marek, pod postacią różnych modeli aut, dostępna jest w naszej ofercie. To sprawia, że możemy spełnić każde marzenie fana motoryzacji. Jeśli jednak osoba, której chcesz podarować taki prezent ma kilka ulubionych modeli aut, albo wciąż nie możecie dojść do porozumienia w sprawie tego, który model jest najlepszy, warto wówczas sięgnąć po motoryzacyjny pojedynek. Opcja ta pozwala na przejechanie się dwoma wybranymi modelami samochodów, aby porównać ich możliwości i osiągi. To dodatkowo podwójna radość z jazdy. I prezentu oczywiście!

Najlepsze tory dla najlepszych kierowców

Dodatkową atrakcją takiego prezentu dla fana motoryzacji, jest także możliwość odwiedzenia i przejechania się po torach, na których na co dzień ścigają się profesjonaliści. W naszej ofercie znajdziesz tory zlokalizowane w wielu, polskich miastach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Białymstoku czy Łodzi. Wśród nich znajdują się także te najlepsze i najdłuższe, jak Tor Silesia Ring czy Tor Poznań.

Sportowe samochody na torze - najlepszy prezent dla faceta

Wyjazd na miasto wyjątkowym autem

Uważasz, że obdarowana przez Ciebie osoba, czułaby większą przyjemność mogąc przejechać się pięknym autem po mieście? Nie ma problemu! Taką opcję również możesz znaleźć w naszej ofercie. Przejazd obejmuje zarówno miejskie ulice, jak i trasy szybkiego ruchu oraz autostrady. Dzięki czemu kierowca będzie miał szansę przetestować wymarzone auto, w każdych warunkach.

Honda NSX na torze wyścigowym
599,00 zł
od 419,00 zł
Ferrari F430 jazda po torze
499,00 zł
od 424,00 zł
Jazda po torze Audi R8 V10 plus
599,00 zł
od 479,00 zł
Przód niebieskiego lamborghini
499,00 zł
od 424,00 zł
Jazda Ktm X-bow po torze
299,00 zł
od 254,00 zł
Autoprezent Nissan GTR biały
439,00 zł
od 373,00 zł

Niestandardowy prezent dla fana motoryzacji

Przejazdy to jednak nie jedyne atrakcje jakie oferujemy. W prezencie możesz przekazać także kurs driftu, podczas którego, nauczyć się można różnych driftowych sztuczek. Z kolei jeśli martwisz się np. o bezpieczeństwo swojego partnera „za kółkiem”, wówczas jako prezent możesz wybrać kurs bezpiecznej jazdy – własnym autem lub naszym.

Audi R8 na torze to najlepszy prezent dla fana motoryzacji

Jeździć możesz także bez prawa jazdy

Prawo jazdy jest niezbędnym elementem, aby móc prowadzić auto. Nie oznacza to jednak, że bez prawa jazdy nie można skorzystać z naszej prezentowej oferty. Jeśli chcesz podarować voucher na przejażdżkę komuś, kto nie posiada prawa jazdy, wystarczy, że przy wypełnianiu formularza zaznaczysz opcję „pasażer”. Wówczas to samochodem pokieruje nasz instruktor, który jest profesjonalnym kierowcą rajdowym. Zapewni on z pewnością niezapomniane przeżycia i oszałamiającą prędkość. Wszystko to przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Nie wiesz co wybrać? Wybierz voucher kwotowy

Dostępną w naszej ofercie opcją, o której już była mowa, jest voucher kwotowy. Dzięki czemu w prezencie możesz przekazać kartę podarunkową na wybraną przez Ciebie kwotę. Dzięki temu fan motoryzacji swój prezent, wybierze sam. Pomysłów na prezent dla fana motoryzacji, jak widzisz jest wiele. Każdy równie atrakcyjny. Wybór należy do Ciebie. Profesjonalną realizację zostaw nam.


Zobacz inne aktualności