Spełnij swoje motoryzacyjne marzenia!

Spełnij swoje motoryzacyjne marzenia!

Marzysz o tym by w 4 sekundy rozpędzić się do setki? Chcesz poczuć wiatr we włosach, przemierzając miasto sportowym kabrioletem? Zawsze chciałeś poczuć się jak bohater „Szybkich i wściekłych” i wziąć udział w samochodowym pojedynku? Teraz możesz spełnić motoryzacyjne marzenia, nawet, gdy nie masz prawa jazdy. Wszystko dzięki AutoPrezent.pl.

 

W dzisiejszych czasach, bardziej niż kiedykolwiek, liczą się doświadczenia. Te niezapomniane przeżycia, którymi można pochwalić się w mediach społecznościowych, które na zawsze zapadają w pamięć, które wywołują dreszczyk emocji przebiegający po plecach. A co może być lepszego, dla fana motoryzacji, niż przejazd jego ulubionym autem? Poczuj zapach skórzanej tapicerki, dotknij idealnie dopasowanej kierownicy, usłysz przyjemny pomruk silnika, skorzystaj z oferty AutoPrezent.pl.

Spełnij swoje motoryzacyjne marzenie na torze

Wszystko czego pragniesz

AutoPrezent.pl to zaufany partner w spełnianiu motoryzacyjnych marzeń. Choć na wielu portalach możesz znaleźć vouchery prezentowe na tego typu przejazdy, to z pewnością z każdego z nich trafisz prosto do nas. Skąd ta pewność? Posiadamy największą flotę samochodów sportowych w kraju, co czyni nas głównym realizatorem przejazdów prezentowych. Skorzystaj więc od razu z naszej bogatej oferty.

Nasza flota to kilkadziesiąt modeli samochodów, a wśród nich tak wyjątkowe auta jak Ferrari, Lamborghini, Mustang, Viper, Corvette czy Aston Martin. Każdym z nich możesz przejechać się po specjalnych torach. Obsługujemy tory na terenie całej Polski, wśród których znajdują się także te największe i najlepsze jak Tor Poznań Główny czy Silesia Ring.

 

Podejmij wyzwanie

Choć jazda po dostosowanych do dużych prędkości torach jest naszym głównym produktem, możesz również skorzystać z innych atrakcji. Vouchery AutoPrezent.pl pozwalają także na przejazd ulicami miast, podczas którego wszyscy będą Ci zazdrościć siedzenia za kółkiem pięknej, sportowej maszyny, jak również przejazd po płycie poślizgowej, jeśli jesteś na tyle żądny przygód.

Możesz wybrać także voucher z opcją pojedynku. Ferrari czy Lamborghini? Audi R8 czy Nissan GTR? Które z tych aut okaże się lepsze i szybsze? Przekonaj się sam! Pojedynki odbywają się na specjalnie do tego przygotowanych torach, po których możesz przejechać się wybranymi przez Ciebie modelami aut. To dwa razy więcej wyjątkowych doświadczeń!

 

Firmowe eventy

Przejazdy z AutoPrezent.pl to także doskonały sposób na udany event firmowy. Organizujemy wydarzenia, w których oprócz przejazdów samochodami z naszej floty, uczestnicy mogą również skorzystać z różnorodnych symulatorów motoryzacyjnych, a także z wielu innych atrakcji, które realizujemy na indywidualne zamówienie klienta. Możemy również wesprzeć firmy w kwestiach organizacyjnych takiego eventu, dbając chociażby o catering. Zaufali nam już tacy giganci jak Coca-Cola, Simens, RMF 4RacingTeam czy Samsung. Ty również możesz nam zaufać. 

 

Przejazd bez prawa jazdy

Jeśli chcesz odbyć przejazd jako kierowca prawo jazdy jest niezbędne. Jeśli jednak nie masz prawa jazdy, a marzysz o przejażdżce ulubionym autem, możemy spełnić i to marzenie. W tej sytuacji należy przy kupnie vouchera, zaznaczyć opcję „pasażer”. Samochód prowadzić będzie wówczas nasz instruktor, który jest profesjonalnym kierowcą rajdowym. Dzięki czemu masz pewność, że będzie to bezpieczne i niezapomniane przeżycie.

 

Vouchery AutoPrezent.pl

Pamiętaj, że nasze vouchery są ważne aż 365, możesz więc mieć pewność, że Ty lub obdarowana przez Ciebie osoba zdąży go wykorzystać. Kupując voucher możesz wybrać zarówno wymarzone auto, tor którym chcesz się przejechać, a także liczbę okrążeń. Jeśli chcesz aby Twój przejazd został uwieczniony na zawsze, przygotujemy dla Ciebie profesjonalnie nagrany, obrobiony i zmontowany materiał filmowy.

 

Nasze vouchery to idealny sposób na spełnienie własnych marzeń, pomysł na trafiony prezent, czy atrakcyjna forma spędzenia czasu w gronie znajomych lub współpracowników. Skorzystaj z nich już dziś!


Zobacz inne aktualności