Promocja na Dzień Ojca trwa jeszcze:
00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund

Jazda po torze – Warszawa, Poznań, Kraków, gdzie jeszcze?

Jazda po torze – Warszawa, Poznań, Kraków, gdzie jeszcze?

 

Wielu kierowców chce poczuć niesamowitą adrenalinę. Jazda po torze z dużą prędkością może dostarczyć niesamowitych wrażeń. Zastanawiasz się, gdzie możesz tego doznać? Lokalizacji jest bardzo dużo, przybliżymy Ci te najbardziej popularne. 

Jak wygląda jazda po torze?

Zawsze miałeś w sobie żyłkę kierowcy wyścigowego? W takim razie nie ma sensu, żebyś ryzykował na drodze. O wiele lepiej jest sprawdzić się na torze wyścigowym. To bezpieczniejszy wybór, ponieważ nie będziesz miał wokół siebie innych uczestników ruchu, zostajesz tylko Ty, samochód Twoich marzeń i nitka do pokonania. Na portalu Autoprezent.pl masz do wyboru różne auta. Czekają na Ciebie m.in. Lamborghini Gallardo, Ford Focus RS, Lamborghini Huracan czy Aston Martin Vantage. Sam wybierz, którą superbryką chcesz śmigać z niesamowitą prędkością. Ponadto nad Twoim bezpieczeństwem będzie czuwał instruktor, który zasiądzie obok Ciebie w samochodzie.To on Ci wyjaśni jak działa samochód oraz jak z niego korzystać, żeby przyniosło to Ci jak najwięcej radości. Słuchaj jego podpowiedzi, a na pewno poczujesz się jak najlepszy kierowca świata. 

Sportowe samochody na torze wyścigowym

Gdzie mogę pojeździć po torze?

Tak się dobrze składa, że jeśli korzystasz z portalu AutoPrezent.pl, to masz do wyboru mnóstwo lokalizacji, w których możesz sprawdzić swoje umiejętności i poczuć adrenalinę. Pierwsze, co musisz zrobić to wykupić voucher na przejazd, którym jesteś zainteresowany. Następnie sprawdź na stronie Autoprezent.pl kalendarz eventów. To z niego się dowiesz, gdzie i kiedy możesz go zrealizować. Tory są zlokalizowane w największych polskich miastach, ale nie tylko, więc nie będziesz miał problemu z tym, żeby wybrać dogodny termin i lokalizację. 

Jazda po torze – Warszawa

Mieszkańcy stolicy i jej okolic mają kilka opcji do wyboru. Najbardziej popularną lokalizacją jest tor w Słomczynie. To obiekt, który jest znany z tego, że często odbywają się na nim rozmaite eventy motorsportowe. Ty również będzie mógł się sprawdzić na ponad kilometrowej nitce i rozwinąć niesamowitą prędkość na prostej, która ma około 200 metrów. Dzięki temu poczujesz, na czym polega jazda po torze. Warszawa i jej okolice skrywają też inne miejsca do jazdy autem wyścigowym. 

Jednym z nich jest Tor Modlin. W odległości około 35 kilometrów od stolicy będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności na torze, który jest zbudowany z 22 zakrętów. Umów się na event i przekonaj się, jak to jest mknąć po asfalcie z dużą prędkością. Niesamowitą adrenalinę możesz też poczuć na torze Drive Land tuż pod Warszawą

Dodge Viper GTS na torze

Jazda po torze – Poznań

Mieszkańcy Wielkopolski mogą poczuć niesamowitą prędkość na torze Bednary. To nitka, która powstała na terenie byłego lotniska wojskowego, dzięki czemu ma bardzo długą prostą o długości aż 500 metrów. Wybierz więc auto i zobacz jak wygląda jazda po torze. Poznań tor kartingowy to kolejna lokalizacja, na której możesz poprowadzić. Tutaj sprawdzisz się na krótszej i bardziej technicznej nitce. Wizyta na obu tych torach pozwoli Ci się sprawdzić w różnych warunkach.

Jazda po torze – Kraków

A jeśli mieszkasz w stolicy Małopolski, to konieczne sprawdź, kiedy odbywa się event na torze Moto Park Kraków. To tam sprawdzisz się na jednym z najnowocześniejszych obiektów w kraju. 1,5 km długości i 14 zakrętów sprawią, że poznasz, na czym polega jazda po torze. Kraków to doskonałe miejsce do tego, żeby się o tym przekonać. 

Te 3 miasta to nie jedyne miejsca, w których Autoprezent.pl organizuje swoje eventy. Łódź, Toruń czy Jastrząb (około 30 kilometrów od Radomia) to kolejne lokalizacje, z których możesz skorzystać. Pełen kalendarz sprawdzisz na portalu internetowym. 

Honda NSX na torze wyścigowym
599,00 zł
od 419,00 zł
Ferrari F430 jazda po torze
499,00 zł
od 424,00 zł
Jazda po torze Audi R8 V10 plus
599,00 zł
od 509,00 zł
Przód niebieskiego lamborghini
499,00 zł
od 424,00 zł
Jazda Ktm X-bow po torze
299,00 zł
od 254,00 zł
Autoprezent Nissan GTR biały
439,00 zł
od 373,00 zł


Zobacz inne aktualności